Anasayfa Altcoin Haberleri Weiss Ratings Cardano’yu Öve Öve Bitiremedi: “ADA Bütün Kripto Paralardan Daha Kaliteli”

Weiss Ratings Cardano’yu Öve Öve Bitiremedi: “ADA Bütün Kripto Paralardan Daha Kaliteli”

ABONE OL:google-news

Cardano (ADA), kripto para birimlerinin ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve birlikte çalışabilirlik ile ilgili sorunları ele almayı hedefliyor. Kısa süre önce Cardano, Visa gibi mevcut ödeme sistemlerinden daha üstün bir ölçeklenebilirlik çözümü olan Hydra’yı tanıttı.

Cardano ağının bu çabaları fark edilmedi, ancak kripto derecelendirme şirketi Weiss Ratings, Cardano’yu yüksek düzeyde beyin gücü (bilimsel personel) sağlayan tek kripto para birimi olarak onayladı.

Cardano, Diğer Tüm Kripto Para Birimlerinden Üstün

Özellikle tarafsız ve bağımsız olduğunu iddia eden Weiss Ratings, Cardano’yu bir süredir övüyor. Geçen yıl Kasım ayında, derecelendirme şirketi, Shelley test ağını tamamladıktan kısa bir süre sonra Cardano’nun kripto para birimi ADA’nın EOS’dan “açıkça üstün” olduğunu iddia etti.

Birkaç gün önce, Cardano, beş yıllık yoğun araştırmaların sonucu olarak yeni bir ölçeklenebilirlik çözümü olan Hydra’yı piyasaya sürdü. Bu çözüm, mikro ödemelere ve Bitcoin (BTC) gibi diğer Blockchain ağlarıyla birlikte çalışabilirliğe izin verecektir.

Saniyede Milyon İşlem

Dahası, Cardano CEO’su Charles Hoskinson’a göre Hydra, Cardano ağını saniyede milyon işlemle ölçeklendirebilir. Bu kadar yüksek bir iş hacmi, Cardano’yu Visa gibi mevcut saniyede 1.700 işlem yapan uluslararası ödeme sistemlerinden çok daha hızlı hale getirecektir.

Bu sebeple Weiss Ratings, Cardano’ya sektördeki diğer tüm kripto para birimleri arasında en yüksek teknoloji puanlarından birini verdi ve Cardano’dan şu şekilde övgüyle bahsetti:

Cardano hakkındaki hemen hemen her şey diğer kripto para birimlerinden çok daha yüksek kalitede.

Şu anda, ADA yaklaşık 762 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve CoinMarketCap’ın kripto para birimi sıralamasında 14. sıradadır. Yazım sırasında ADA 0,0294 ABD doları seviyesinde işlem görmektedir.

Bununla birlikte, kripto para birimi alanındaki çoğu kişi, özellikle projenin şu ana kadar kaydettiği büyük ilerleme göz önüne alındığında Cardano’nun ciddi şekilde değerinin çok altında olduğuna inanıyor. Yüksek beyin gücü seviyesinin ADA’nın fiyatının pozitif büyümesine dönüşüp dönmeyeceğini ancak zaman gösterecek.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakZycrypto
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

899BeğenenlerBeğen
396TakipçilerTakip Et
16,554TakipçilerTakip Et
480AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar