Yükleniyor...

Weiss Ratings, Meteorik Büyüme Beklediği Altcoin’i Açıkladı

Weiss Ratings analistleri, merkezi olmayan kripto para borsası Synthetix'in yerel tokeni olan popüler altcoin SNX'in yıl sonuna kadar değerinin üç katına çıkacağına inanıyor.

Weiss Ratings 1

Weiss Ratings analistleri, merkezi olmayan kripto para borsası Synthetix’in yerel tokeni olan popüler altcoin SNX’in yıl sonuna kadar değerinin üç katına çıkacağına inanıyor.

Popüler Altcoin Synthetix’ın (SNX) Geleceği Parlak Gözüküyor

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Synthetix (SNX), kullanıcıların SNX tarafından teminatlandırılan sentetik varlıklar aracılığıyla hisse senetleri, kripto, fiat para birimleri ve emtialara bahis yapmasına olanak tanıyor. CoinGecko’ya göre SNX tokenleri son 30 günde %64,6 ve geçen yıla göre %1.961 arttı. Yazım sırasında ise Synthetix (SNX)6,37 dolardan işlem görüyor.

Weiss Ratings analistleri ayrıca SNX’in büyümek için hala çok yer olduğuna inandıklarını belirtiyorlar. Synthetix gibi merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarının geçtiğimiz ay patlamasına rağmen, hala 45,7 milyar dolar değerinde olan tüm akıllı sözleşme platformlarının onda birinden daha azını temsil ediyor.

Weiss Ayrıca Tokenin Stake Etme Ödüllerinin Değeri Artıracağını Savunuyor

“Synthetix’te gerçekleşen her işlemin %0,3’ü, SNX kripto para sahiplerine hisselerinin boyutuyla orantılı olarak dağıtılan bir sUSD ücret havuzuna giriyor…. Üstelik, stake edilmiş paralar da blok ödülleri almaya hak kazanır. Bunlar, Synthetix’in ilk altı yıllık operasyonunda genel likiditeyi artırmak için zaman zaman oluşturulan ek SNXlerdir. ”

Bu ödüller nedeniyle, SNX tokenlerinin  70-80’i stake edilir ve bu da onları dolaşımdaki arzdan kaldırır. Analistler ayrıca, dünya çapında işlem gören toplam hisse senetlerinin değerinde, bunların üzerinde işlem gören türevlerin değerine kıyasla muhtemelen 1-10 arasında bir oran olduğuna dikkat çekiyorlar.

“SNX satın almak, türev ticareti ile yüksek likiditeye sahip bir kripto borsasında hisse satın almak gibidir… ikili opsiyonlar 1 Temmuz’da işlem görmeye başladı… Bir hafta içinde SNX 1,90 dolardan 2,60 dolara sıçradı. Ve şimdi, sadece 44 gün sonra, SNX 5 dolardan fazla ve token yükselişi devam ediyor.

Synthetix’in kripto vadeli işlemlerini ve kaldıraçlı alım satım işlemlerini başlatmasıyla birlikte muhtemelen mağazada olan kazanımların artıyor.”

DeFi çılgınlığı devam ederken bu yıla damgasını vuruyor. Çoğu analist bu trend bittiğinde token sahiplerinin Bitcoin veya altcoinlere geçeceğini ve asıl yükselişlerin o zaman başlayacağını düşünüyor


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x