Anasayfa Bitcoin Haberleri Weiss Ratings'e Göre Ethereum (ETH), Bitcoin'i (BTC) Tahtından İndirdi

Weiss Ratings’e Göre Ethereum (ETH), Bitcoin’i (BTC) Tahtından İndirdi

ABONE OL:google-news

Kripto para derecelendirme kuruluşu, benimseme, teknoloji, piyasa ivmesi ve yatırım riskini dikkate alan genel kripto sıralamasını güncelledi. Weiss, şimdi Ethereum’u (ETH) bir numaralı sıraya yerleştiriyor, ardından Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Stellar (XLM) geliyor.

Buna ek olarak, kripto derecelendirme ajansı Cardano’yu en iyi teknolojiye sahip kripto para olarak adlandırıyor. Shelley hard fork’unun başarılı olmasıyla birlikte Weiss analisti Juan Villaverde, ADA’nın beklenen yükseltmesinin hesaba kattıldığını söyledi.

Yatırımcılar Büyük Kripto Paralara Yöneliyor

Weiss ayrıca Cosmos (ATOM), Fantom (FTM), Tezos (XTZ) ve Ethereum’u teknoloji açısından en büyük kripto paralar olarak görüyor.

Kripto piyasasının durumuna gelince, Juan Villaverde, boğa rallisinin yatırımcıları büyük hacimli kripto paralara itmesiyle yükselişlerin daha da çok olacağını söylüyor.

“Şimdiye kadar gördüğümüz rallinin – her ne kadar dikkate değer olsa da – çoğunlukla yüksek kaliteli isimlerde yoğunlaştığı gerçeği, bize kripto piyasası katılımcıları arasında ihtiyatın hala yüksek olduğunu söylüyor. ”

Weiss Ratings, 30 yılı aşkın bir süredir finansal piyasa araştırması ve analizi sağladı ve ilk kripto para sıralamasını 2018’in başında yayınladı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,625TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar