Yükleniyor...

Weiss Ratings’e Göre Ethereum (ETH), Bitcoin’i (BTC) Tahtından İndirdi

Kripto para derecelendirme kuruluşu, benimseme, teknoloji, piyasa ivmesi ve yatırım riskini dikkate alan genel kripto sıralamasını güncelledi.

Weiss Ratingse Göre Ethereum ETH Bitcoini BTC Tahtından İndirdi

Kripto para derecelendirme kuruluşu, benimseme, teknoloji, piyasa ivmesi ve yatırım riskini dikkate alan genel kripto sıralamasını güncelledi. Weiss, şimdi Ethereum’u (ETH) bir numaralı sıraya yerleştiriyor, ardından Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Stellar (XLM) geliyor.

Buna ek olarak, kripto derecelendirme ajansı Cardano’yu en iyi teknolojiye sahip kripto para olarak adlandırıyor. Shelley hard fork’unun başarılı olmasıyla birlikte Weiss analisti Juan Villaverde, ADA’nın beklenen yükseltmesinin hesaba kattıldığını söyledi.

Yatırımcılar Büyük Kripto Paralara Yöneliyor

Weiss ayrıca Cosmos (ATOM), Fantom (FTM), Tezos (XTZ) ve Ethereum’u teknoloji açısından en büyük kripto paralar olarak görüyor.

Kripto piyasasının durumuna gelince, Juan Villaverde, boğa rallisinin yatırımcıları büyük hacimli kripto paralara itmesiyle yükselişlerin daha da çok olacağını söylüyor.

“Şimdiye kadar gördüğümüz rallinin – her ne kadar dikkate değer olsa da – çoğunlukla yüksek kaliteli isimlerde yoğunlaştığı gerçeği, bize kripto piyasası katılımcıları arasında ihtiyatın hala yüksek olduğunu söylüyor. ”

Weiss Ratings, 30 yılı aşkın bir süredir finansal piyasa araştırması ve analizi sağladı ve ilk kripto para sıralamasını 2018’in başında yayınladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner