Yükleniyor...

Weiss Ratings’ten Çarpıcı Ethereum Raporu: “Bu Sorunu Çözerse ETH’nin Geleceği Parlak Olabilir”

Büyük finans ajansı Weiss Ratings, Ethereum'un büyük bir kripto benimsenmesine yol açtığını, ancak Ethereum 2.

ethereum eth weiss

Büyük finans ajansı Weiss Ratings, Ethereum’un büyük bir kripto benimsenmesine yol açtığını, ancak Ethereum 2.0 ile başarısız olursa müşterilerini kaybetme riski taşıdığını söylüyor.

Birçok kripto para birimi projesinin doğduğu ikinci en büyük kripto para birimi platformu uzun süredir ciddi bir aşırı yük problemiyle karşı karşıya. Ethereum geliştiricileri zaman zaman bu sorunu hafifletmek için bir şeyler denediler, ancak büyük ölçekte henüz problem çözülememiştir.

Weiss Ratings: Ethereum’un (ETH) Parlak Bir Geleceği Olabilir

Kripto endüstrisinin durumunu izleyen büyük bir finansal ve analitik ajans Weiss Ratings, Ethereum’un kripto topluluğunun hayalini bir ölçüde gerçekleştirmeyi başardığını söylüyor. Tron, EOS ve Binance gibi devler de dahil olmak üzere çok sayıda kripto platformunun ‘ana gemisi’ olması nedeniyle, Kripto paraları tüm dünyaya yaydı. Bu nedenle Ethereum ağının aşırı yüklenmesi normal gözüküyor.

Tron ve EOS, dApp üreticileri için saniyede çok daha fazla işlem de dahil olmak üzere çok daha hızlı çözümler sunuyor. Tron’da çalışan son dApp ve yeni kullanıcı hesabı sayısı, Ethereum’daki sayıyı önemli ölçüde aştı.

Weiss Ratings, Ethereum ekibi bu durumdan bir çıkış yolu bulamazsa, Ethereum müşterilerinin yeni alternatifler bulacağını söylüyor. Ajans, geliştirilmekte olan Ethereum 2.0’ın yakında uygulanacağına ve ağın durumunu kurtarabileceğine inanıyor.

Topluluk Ethereum (ETH) Fiyatının 2020’de Yükselmesini Bekliyor

Bu yıl DeFi uygulamalarındaki aktif gelişme ve DeFi ile kilitli devasa miktarda Ethereum nedeniyle, birçok uzman ETH fiyatının bu yıl yükseleceğine inanıyor. DeFi’de kilitlenen ETH miktarı şu an 3 milyon ETH’nin üzerindedir. Son İstanbul hard forku, ETH fiyatı veya ağında görünür bir ilerleme kaydetmedi, ancak Ethereum 2.0’ın bunu kesin olarak yapması bekleniyor.

Bu yılın ilk çeyreğinde Ethereum 2.0 için büyük bir güncellemenin gerçekleşmesi bekleniyor, ancak geliştiriciler kesin bir tarih hakkında konuşmuyorlar. DeFi’nin hızlı gelişimi ve Ethereum 2.0’ın yaklaşan lansmanı, toplumun ETH fiyatını bu yıl yeni zirvelere taşımayı beklediği faktörlerdir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x