Yükleniyor...

Küresel Para Transfer Şirketi Western Union Kripto Paralara Sıcak Bakıyor

Reuters ile geçtiğimiz günlerde röportaj yapan Western Union'ın başkanı Odilon Almeida kripto para topluluğunu heyecanlandırıcı açıklamalarda buludu.

Western Union Kripto Para

Reuters ile geçtiğimiz günlerde röportaj yapan Western Union’ın başkanı Odilon Almeida kripto para topluluğunu heyecanlandırıcı açıklamalarda buludu. Almeida, kripto paralarla bilindik dijital paralar arasında çok büyük bir fark olmadığı görüşünde. Küresel para transfer şirketi yıllarca dijital paralarla birçok finansal işlem gerçekleştiren ve çok sayıda müşteriye hizmet veren başarılı bir kuruluş olarak tanınıyor.

Almeida, Western Union’ın herhangi bir para birimini her zaman kullanmaya hazır olduklarını belirterek Blockchain temelli paraların da bunlara dahil olduğunu söyledi. Açıklamalarıyla kripto paraların geleceğine dönük olumlu düşündüğü ortaya koyan Almeida, yenilikçi kripto paraları şirket olarak benimsemeye hazır olduklarını ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geleneksel finansal sistemde oldukça önemli bir yere sahip olan Western Union’ın başkanından kripto paralara yönelik böylesi olumlu açıklamaların gelmesi kripto para topluluğu tarafından memnuniyetle karşılandı.

Kripto paraların benimsenme durumuna da değinen Almeida, kripto paraların geniş ölçekte benimsenmeye ihtiyaç duyduğunu söylüyor. Kripto paraların yüksek volatilite gibi sorunlarına değinen Almeida, bunun gibi sorunlara çözüm bulunmasını öneriyor. Ona göre sabit fiyatlı kripto para fikri volatilite sorununu çözebilir.

Küresel para transfer şirketi Western Union’ın bir dönem kripto para birimi Ripple (XRP) ile anılmıştı. O günden bu yana bu yönde herhangi bir somut gelişme görülmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x