Yükleniyor...

WeWork, Kripto Para ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Esnek paylaşımlı çalışma alanları sunan dünyaca ünlü firma WeWork, artık belirli kripto para birimleri ile ödeme kabul ederek yeni bir hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

wework kripto

Esnek paylaşımlı çalışma alanları sunan dünyaca ünlü firma WeWork, artık belirli kripto para birimleri ile ödeme kabul ederek yeni bir hizmet vermeye başlayacağını duyurdu. BitPay ve Coinbase ile ortaklaşa çalışan şirket, gelen ve giden işlemler için kripto para birimi kullanarak esnekliğini artıracak.

Bir kripto para birimi ödeme hizmeti sağlayıcısı olan BitPay aracılığıyla WeWork, ödeme olarak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Paxos (PAX) ve diğer bazı kripto para birimlerini kabul edecektir. WeWork ayrıca para birimini bilançosunda da tutacak. Şirket, bir WeWork üyesi ve en büyük ABD kripto para birimi ticaret platformu olan Coinbase aracılığıyla, uygun olduğu durumlarda, ev sahiplerine ve üçüncü taraf ortaklara kripto para birimlerinde ödeme yapacak.

Ayrıca Coinbase, WeWork üyeliği için ödeme yapmak üzere kripto para birimini kullanan ilk WeWork üyesi oldu. Fintech sektöründe bir lider olarak Coinbase’in WeWork’e kripto para biriminde ödeme yapma kararı, esnek ve kullanımı kolay ödeme seçeneklerine yönelik artan talebi gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner