Yükleniyor...

Whale Alert Dün Gece 90 Bin Bitcoin Aktarıldığını Söyledi

Whale Alert tarafından bildirildiği üzere dün gece Bitcoin (BTC) ile büyük çaplı işlemler yapıldı.

whale alert

Whale Alert tarafından bildirildiği üzere dün gece Bitcoin (BTC) ile büyük çaplı işlemler yapıldı. Buna göre, bir cüzdandan diğerine 47 bin Bitcoin gönderilirken başka bir cüzdandan da 46 bin BTC çıktı. Whale Alert tarafından paylaşılan bu veriler üzerine kripto para takipçileri bu konu üzerine yoğunlaşmaya başladı. Bazı kullanıcılar bir yatırımcının yüklü miktarda Bitcoin sattığını ifade ederken bazıları da BTC’lerin soğuk cüzdana yollandığını dile getiriyor. Cüzdanların kime ait olduğu bilinmediğinden bu konuda herhangi kesin bir bilgi yok.

Whale Alert Tarafından Bildirilen İşlemler

Bildirilen ilk işlem gece yarısı gerçekleşti. Bu işlem 5VREscuZWHb41zzyivw6ZYagMyJ6YKFHd adresinden çıktı. 46 binlik kısım bir adrese, binlik kısım ise başka bir adrese gönderildi. 46 binlik BTC’yi 1JFvvcF9hEpvLNBNyPBarCH4xPtvPbf2gJ adresi, bin BTC’lik kısmı ise 1FQN5nWVPonuCDKCQWf3qopYMJvJBSi27F adresi aldı. Bu BTC’lerin toplam değeri hemen hemen 337 milyon dolar civarında.

Bildirilen ikinci işlemde ise 1JFvvcF9hEpvLNBNyPBarCH4xPtvPbf2gJ adresinden 46 bin adet Bitcoin çıkışı oldu. Bunun 45.500’lük kısmı 1BZaHoUXNg5dJFsEt5zoeW8ZSAB2wywVMJ adresine, 500’lük kısmı ise 1FQN5nWVPonuCDKCQWf3qopYMJvJBSi27F adresine iletildi.

Her iki işlem için de 0.40 dolar işlem ücreti alındı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x