Yükleniyor...

Whitepay’den Ukrayna’da Kripto Para Ödeme Hizmeti

Ukraynalılar, Whitepay tarafından sağlanan hizmet sayesinde teknoloji mağazalarında kripto para birimleriyle alışveriş yapabilecekler.

Whitepay Ukraynada Kripto Para Odeme Hizmeti

Ukraynalılar, Whitepay tarafından sağlanan hizmet sayesinde teknoloji mağazalarında kripto para birimleriyle alışveriş yapabilecekler.

Ukrayna merkezli kripto para borsası Whitebit tarafından kurulan ödeme işlemcisi Whitepay, ülkenin en büyük teknoloji mağazalarında kripto ödemelerini başlattığını duyurdu.

Whitepay, Ukrayna’daki Teknoloji Mağazalarında Kripto Para Ödemelerini Başlattı

Kripto para borsası Whitebit’in ekosisteminin bir parçası olarak faaliyet gösterenme Whitepay, büyük Ukraynalı teknoloji mağazalarının sunduğu ürünler için kripto para birimi ödemelerini başlattı.

Müşterilerin artık yeni hizmetten yararlanabileceği elektronik mağazalar arasında, sektördeki önde gelen çevrimiçi platformları yöneten Tehnoezh ve Stylus yer alıyor. Ödeme entegrasyonu, alıcıların satın alımları için 130’dan fazla farklı dijital para birimi kullanmasına olanak tanıyor.

Ukraynalı kripto sahipleri, çevrimiçi mağazalardaki uygun formlar aracılığıyla veya Whitepay tarafından kurulan özel satış noktası (POS) terminalleri aracılığıyla fiziksel konumlarda dijital varlıklarla ödeme yapabilecekler. Ödeme işlemcisi sistemin bakımını yapacak ve müşter için destek sağlayacak. Şirket gelecekte, desteklenen kripto para birimlerinin listesini genişletmeyi hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner