Ana Sayfa Kripto Paralar Wikipedia'nın Vakfı BTC ve BCH Bağışlarını Kabul Edecek

Wikipedia’nın Vakfı BTC ve BCH Bağışlarını Kabul Edecek

ABD merkezli kripto para ödeme işleyicisi BitPay ve Wikipedia’yı işleten ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Wikimedia Vakfı basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklamasıyla kripto para bağışlarını kabul etmek için ortaklık kurulduğu açıklandı. Wikimedia Vakfı zaten Bitcoin (BTC) ile bağış kabul etmeye başlamıştı, ancak BitPay ile yeni ortaklığın amacı Bitcoin Cash (BCH) ile bağış kabul edebilmek.

Bitcoin ve Bitcoin Cash Mevcut En Ucuz Ödeme Seçenekleri

Geçtiğimiz gerçekleştirilen yıl işlemlerde 1 milyar doların aşıldığını ve rekor seviyede işlem ücreti geliri kaydettiğini bildiren BitPay’in baş ticari sorumlusu Sonny Singh, yeni ortaklık hakkında konuştu. Singh, Bitcoin ve Bitcoin Cash’in mevcut en ucuz ödeme seçeneklerinden biri olduğunu belirtti. 2018 Kasım ayında Singh, Bitcoin’in 2019’un sonuna kadar 15.000 ila 20.000 dolara yükseleceği tahmininde bulunmuştu. Singh, bu tahminini kendi kripto bazlı yatırım ürünlerini piyasaya sürmeyi planlayan Intercontinental Exchange (ICE) ve Fidelity gibi önde gelen finans sektörü devlerinin kripto para sektörüne girişine bağlamıştı. 2018 Eylül ayında Singh, altcoin’lerin asla geri dönmemek üzere yok olup gideceklerini ve Bitcoin’in 2019’da toparlanacağını öne sürmüştü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Halil Sarıhttps://www.coinkolik.com
Bitcoin (BTC) sevdalısı, fanı, savunucusu ve yatırımcısı. Blockchain teknolojisine de ilgili Coinkolik editörü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti