Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları Winklevoss İkizleri Gemini Borsasının Halka Arzını Gerçekleştirmeyi Düşündüklerini Açıkladı

Winklevoss İkizleri Gemini Borsasının Halka Arzını Gerçekleştirmeyi Düşündüklerini Açıkladı

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasasına yönelik ilginin yükselişe geçmesiyle birlikte sektörün önde gelen şirketlerinden halka arz duyuruları gelmeye devam ediyor. ABD merkezli popüler kripto para borsası Coinbase’in ardından Winklevoss ikizleri de kendi borsalarının halka arzını gerçekleştirmeyi düşündüklerini açıkladı.

Bitcoin milyardeleri Tyler ve Cameron Winklevoss’un sahibi olduğu Gemini, ABD’nin en büyük kripto para borsaları arasında yer alıyor. New York merkezli kripto para borsası Gemini’nin kurucu ortağı ve başkanı Cameron Winklevoss verdiği bir röportajda halka arz seçeneğini değerlendirdiklerini açıkladı. Cameron Winklevoss şunları kaydetti:

Piyasayı izliyoruz ve bu noktada halka arz düşüncesinin bizim için mantıklı olup olmadığı konusunda kendi aramızda tartışmalar yürütüyoruz. Halka arz fikrine kesinlikle açığız.

ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, Aralık ayında Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) halka arz olmak üzere başvuruda bulunmuştu. Diğer yandan New York Intercontinental Exchange’in çoğunluk hissesine sahip olduğu kripto para platformu Bakkt da geçtiğimiz günlerde birleşme yoluyla halka açılacağını duyurmuştu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Kaynaku.today
Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar