Yükleniyor...

Winklevoss İkizleri Gemini Borsasının Halka Arzını Gerçekleştirmeyi Düşündüklerini Açıkladı

Kripto para piyasasına yönelik ilginin yükselişe geçmesiyle birlikte sektörün önde gelen şirketlerinden halka arz duyuruları gelmeye devam ediyor

Kripto para piyasasına yönelik ilginin yükselişe geçmesiyle birlikte sektörün önde gelen şirketlerinden halka arz duyuruları gelmeye devam ediyor. ABD merkezli popüler kripto para borsası Coinbase’in ardından Winklevoss ikizleri de kendi borsalarının halka arzını gerçekleştirmeyi düşündüklerini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin milyardeleri Tyler ve Cameron Winklevoss’un sahibi olduğu Gemini, ABD’nin en büyük kripto para borsaları arasında yer alıyor. New York merkezli kripto para borsası Gemini’nin kurucu ortağı ve başkanı Cameron Winklevoss verdiği bir röportajda halka arz seçeneğini değerlendirdiklerini açıkladı. Cameron Winklevoss şunları kaydetti:

Piyasayı izliyoruz ve bu noktada halka arz düşüncesinin bizim için mantıklı olup olmadığı konusunda kendi aramızda tartışmalar yürütüyoruz. Halka arz fikrine kesinlikle açığız.

ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, Aralık ayında Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) halka arz olmak üzere başvuruda bulunmuştu. Diğer yandan New York Intercontinental Exchange’in çoğunluk hissesine sahip olduğu kripto para platformu Bakkt da geçtiğimiz günlerde birleşme yoluyla halka açılacağını duyurmuştu.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x