Yükleniyor...

Winklevoss İkizlerinin Hikayesi Film Olacak

Kripto para topluluğunda önemli bir konumda bulunan Cameron ve Tyler Winklevoss ikizlerinin hikayesi, beyaz perdeye aktarılacak.

winklevoss ikizleri film oluyor

Kripto para topluluğunda önemli bir konumda bulunan Cameron ve Tyler Winklevoss ikizlerinin hikayesi, beyaz perdeye aktarılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Winklevoss ikizlerinin daha önce Facebook ile ilgili geçmişlerini Social Network adlı filmde izlemiştik. Şimdi ise sıra ikizlerin Bitcoin ve kripto para maceralarında. Accidental Billionaires’in yazarı Ben Mezrich, Bitcoin Billionaries adlı bir kitap yazmıştı. Winklevoss kardeşler de kendi hikayelerini anlatan bu kitabı beyaz perdeye uyarlamayı düşünüyor. Gemini’in kurucusu ikizlere Greg Silverman ve Jon Berg destek olacak.

Herkes Bekliyor

Bitcoin Billionaries adlı kitapta, Winklevoss ikizlerinin Bitcoin ve kripto para maceraları var. Kitapta ikizlerin Facebook dönemi sonrasında İbiza’yı ziyaret etmeleri ve daha sonra Bitcoin hakkında bilgi sahibi olarak, zaman içerisinde nasıl Bitcoin milyarderi haline geldikleri anlatılıyor.

Filmle ilgili açıklamalarda bulunan Greg Silverman, şunları söyledi:

“İkizleri yıllardır tanıyorum. Oğlum da geçtiğimiz yaz Winklevoss Capital’de staj yaptı. Oğluma bu kitabı vermişler orada. Kitabı bitirir bitirmez bu hikayenin film olacağını anladım. Adeta Rocky 2’nin Wall Street versiyonunu çekiyoruz. Harika olacak.”