Yükleniyor...

Winklevoss Kardeşler, Bitcoin için Güney Kore’de

Bitcoin'e en başından beri desteklerini veren ve bir çok girişime yatırım yapan Winklevoss kardeşler (Tyler ve Cameron), bu kez de Güney Kore'de yapılacak olan teknoloji zirvesinde Bitcoin için konuşma yapacaklar.

Bitcoin’e en başından beri desteklerini veren ve bir çok girişime yatırım yapan Winklevoss kardeşler (Tyler ve Cameron), bu kez de Güney Kore’de yapılacak olan teknoloji zirvesinde Bitcoin için konuşma yapacaklar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

14 Mayıs 2014 tarihinde başlayacak olan zirvenin ilk günü Winkevoss kardeşler, AngelList kurucu ortağı Naval Ravikant eşliğinde Bitcoin hakkında konuşacaklar. Güney Kore, ileride Bitcoin için çok önemli bir merkez, çünkü hâli hazırda kendi para birimi dotori ‘yi kullanan bir sosyal network platformu Cyworld kullanılıyor.

Aynı zamanda Güney Kore, MMORPG tarzı oyunlarda oldukça aktif bir kullanıcı sayısı olduğundan, oyun içi satın almalarda dijital para birimleri çok fazla kullanılıyor. Bitcoin’in yayılması ile birlikte Güney Kore, kriptopara için oldukça geniş bir market olacaktır. Bu adaptasyon Bitcoin için bir dönüm noktası bile olabilir.

Öne çıkarılan görsel Bitcoinist.com’dan alınmıştır.

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x