Yükleniyor...

Winklevoss Kardeşler: Bitcoin’in Piyasa Değeri 7 Trilyon Doları Geçecek

37 yaşındaki girişimci Cameron Winklevoss, Reddit'te katıldığı Ask Me Anything (AMA)  oturumunda Bitcoin'in (BTC) uzun vadede kazanacağını düşündüğünü söyledi.

Winklevoss Kardeşler

37 yaşındaki girişimci Cameron Winklevoss, Reddit’te katıldığı Ask Me Anything (AMA)  oturumunda Bitcoin’in (BTC) uzun vadede kazanacağını düşündüğünü söyledi. Cameron, Bitcoin’in kripto para birimleri arasında bir numaralı konumunu sürdürüp sürdürmeyeceği hakkındaki bir soruyu cevaplarken kripto para hakkındaki iyimser görüşünü tekrardan dile getirdi. Cameron, Bitcoin’in bir değer deposu olduğunu belirterek uzun vadede kazanan olacağını söyledi. Winklevoss kardeşler ayrıca oturum sırasında Bitcoin ETF’sini [borsa yatırım fonu] gerçeğe dönüştürmeye her zaman kararlı olduklarını söyledi.

Bitcoin’in Piyasa Değeri 7 Trilyon Doların Üzerine Çıkacak

Tartışmadaki bir başka noktasında Cameron’un ikiz kardeşi Tyler, Bitcoin’in altından daha iyi olduğuna inandıklarını söyleyerek, haklı çıkmaları durumunda zaman içinde Bitcoin’in piyasa değerinin yaklaşık 7 trilyon doların üzerine çıkarak altının piyasa değerini geçeceğini belirtti. Blockchain ile kripto paralar arasındaki göreceli önemi hakkındaki bir soruya cevap veren, birinin diğeri olmadan var olamayacağını belirtti. Tyler, kripto olmayan bir Blockchain’in AOL’yi internet olarak adlandırmak gibi olduğunu söyledi.

Fiat ve kripto borsalarının uzun vadeli potansiyelinden bahseden Cameron, her şeyin (GUSD ve fiat dahil) kripto olduğu bir geleceği öngördüklerini dile getirdi. İkizlerin GUSD’si, New York Finansal Hizmetler Departmanının (NYDFS) onayını takiben Eylül 2018’de başlatıldı. GUSD, ABD’de geçerli sınırlamalara tabi olarak Federal Mevduat Sigorta Şirketi’nin mevduat sigortası için uygun olan bir bankada tutulan ABD Doları destekli bir stablecoin. Temmuz ayında, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Winklevoss kardeşler tarafından Bitcoin ETF başvurusunu ikinci kez reddetti. Kardeşlerin ilk Bitcoin ETF başvurusu Mart 2017’de SEC tarafından reddedilmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x