Yükleniyor...

Winklevoss’tan Kanye West’e Bitcoin (BTC) Çağrısı

Sansasyonel şarkıcı Kanye West, geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devlet (ABD) başkanlığına aday olacağını açıklamıştı.

cameron winklevoss kanye west bitcoin btc

Sansasyonel şarkıcı Kanye West, geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devlet (ABD) başkanlığına aday olacağını açıklamıştı. Bilindiği üzere West 2018 yılında kripto para birimi endüstrisine giriş yaptığını belirten açıklamalarda bulunmuştu. Daha sonrasında ünlü şarkıcı bir röportajında Bitcoin’i olumlu bir biçimde anlatmıştı. Tüm bunlar, Kanye West’in başkan olmasının Bitcoin için olumlu sonuçlar doğuracağı yorumlarının ortaya çıkmasını sağladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü milyarder ve Bitcoin savunucusu Cameron Winklevoss da Kanye West’in Bitcoin için iyi olacağı konusundaki ışığı görmüş olacak ki kendisine Twitter üzerinden bir çağrıda bulundu. Winklevoss Kanye West’in 2020 planına atıfta bulunarak şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Kanye West #Bitcoin’i # 2020VISION’ın bir parçası haline nasıl getirebileceğimizden bahsedelim.”

Winklevoss Kardeşler Çok Çalışıyor

Winlevoss kardeşler, Bitcoin’in benimsenmesinin artması için çok çalışıyor. Geçtiğimiz gün ABD’nin önemli internet fenomenlerinden Dave Portnoy ile buluşan ikizler, onu Bitcoin konusunda ikna etmeye çalıştı. Portnoy, bu sohbetin ardından Bitcoin’e 200 bin dolarlık bir yatırım yaptı. Fenomen ayrıca Chainlink (LINK) için de 50 bin dolarlık bir yatırım gerçekleştirdi.

Portnoy’un Twitter’da 1.7 milyon takipçisi bulunuyor. Bu da bu tip konuşmaların ve yatırımların Bitcoin’in bilinirliğinin artması için ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x