Wintermute Destekli Bebop, Polygon Ağında Çıktı • Coinkolik
Yükleniyor...

Wintermute Destekli Bebop, Polygon Ağında Çıktı

Kripto piyasa düzenleyicisi Wintermute'un desteklediği DEX projesi Bebop, Polygon (MATIC) ağında piyasaya sürüldü.

Wintermute Urunu Bebop Polygon Aginda Cikiyor

Kripto piyasa düzenleyicisi Wintermute‘un desteklediği DEX projesi Bebop, Polygon (MATIC) ağında piyasaya sürüldü.

Küresel şirket Wintermute‘un kuluçka projesi olan Bebop, Ethereum ağında hizmetlerine başlamıştı. Merkezi olmayan borsa hizmeti (DEX), yenilikçi ve farklı özellikleri ile ön plana çıktı. Topluluk tarafından ilgileri üzerine çekmeyi başaran Bebop, arkasındaki güçlü Wintermute desteği ile hizmetlerini sürdürüyor. Merkeziyetsiz proje son olarak, Polygon ağında aktif hizmet vereceğini bildirdi.

DEX Platformu Bebop, Polygon’da

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkeziyetsiz borsa hizmeti sunan Bebop, tek bir işlemle sepetlik işlemler yapma kapasitesi ile öne çıkıyor. Bebop, diğer DEX projelerine kıyasla daha dinamik bir yapı sunmayı hedefliyor. Projenin imzası, birden çoğa ve çoktan bire olarak belirlendi.

Wintermute CEO’su Evgeny Gaevoy, Bebop hakkında olumlu açıklamalarda bulundu. Gaevoy, herhangi bir dijital varlığın kolaylıkla dönüştürülebileceğinin altını çizdi. Dijital varlıklar, NFT ve tahviller gibi farklı alanlara kolaylıkla dönüştürülebilecek.

Bebop, düşük ücretler, yüksek hız ve sürdürülebilirlik açısından Polygon ağını seçtiklerini duyurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Bebop, bu gelişmeyle birlikte verimliliği kullanıcılarına yansıtmak istediklerini dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x