Yükleniyor...

Woo Network, Tayvan’da Düzenleyici Onayı Aldı

Woo Network, Tayvan'da kara para aklamayla mücadele (AML) düzenleyici onayı aldığını duyurdu.

Woo Network Tayvanda Duzenleyici Onay Aldi

Woo Network, Tayvan’da kara para aklamayla mücadele (AML) düzenleyici onayı aldığını duyurdu.

Gelişimini sürdüren kripto sektörü için ülkelerin bir çoğunda netlik kazanmış düzenlemeler bulunmuyor. Kripto konusunda çalışmalar yürüten şirketler ve ülkeler, faaliyetleri genişletmek için anlaşmalar yapıyor.

Woo Network, Tayvan’da Düzenleyici Onay Alan İlk Yabancı Borsa Oldu

Kripto para borsası Woo Network, Tayvan’da kara para aklamayla mücadele (AML) düzenleyici onayı aldığını açıkladı. Borsa, onayın alınmasıyla birlikte Tayvan yetkililerinden AML onayı alan ilk yabancı borsa olmuş oldu.

Onay, duyuruya göre Woo Network’ün Tayvan’daki düzenleyici hükümlere uygun olarak AML uyumluluk önlemlerini uygulayabilme imkanı sağlıyor. Platform böylelikle, Tayvan’da kripto ticareti ve saklama hizmetleri sunabilecek. Ayrıca, kripto borsasının Tayvan’ın mali düzenleyicisinden AML onayı alan tek yabancı platform olduğu belirtildi.

Woo Network’ün hukuk şefi Chloe Tsai, AML onayının bir bankacılık ortağını güvence altına alan platformun öncüsü olduğunu belirtti. Bu ortaklık, kripto borsasının fiat ticaretine kripto para birimi sunabileceğini gösterecek. Woo Network kurucusu Jack Tan ise düzenleyici onayını önemli bir dönüm noktası olarak nitelendirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner