Yükleniyor...

Wyre, Para Çekme İşlemlerini Sınırlandırdı

Wyre, her müşterinin hesap fonlarının yalnızca yüzde 90'ını çekebileceğini söyledi.

Wyre Para Cekme Islemlerini Sinirlandirdi

Wyre, her müşterinin hesap fonlarının yalnızca yüzde 90’ını çekebileceğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta Wyre, firmanın kapanmayı planladığı haberleri üzerine 75 çalışanını işten çıkarmıştı. Bir güncellemede Wyre, faaliyetlerinin devam edeceğini söyledi ve faaliyetlerinin devam edeceğini aktardı.

Wyre Müşterileri, Fonlarının Yüzde 90’ını Çekebilecek

Kripto ödeme sağlayıcısı Wyre, müşterilerin şu anda hesapta tutulan fonların yüzde 90’ından fazlasını çekmemelerini sınırlayan bir değişiklik yaptığını duyurdu.

Şirket yaptığı açıklamada şunlara yer verdi:

“Para çekme politikamızı değiştiriyoruz. Müşteriler fonlarını çekmeye devam edecek olsa da, şu anda para çekme işlemlerini mevcut günlük limitlere tabi olarak her bir müşteri hesabında bulunan fonların yüzde 90’ından fazlasıyla sınırlandırıyoruz”

Yeni para çekme limitinin mevcut piyasa ortamında yol almasını sağlayacağını belirten Wyre ayrıca, müşterilerin çekebilecekleri miktarı azaltarak; firmanın önümüzdeki potansiyel mali fırtınaları atlatmak için daha iyi bir konumda olacağını söyledi.

Wyre, CEO Ioannis Gianna‘nın firmanın yönetim yapısındaki büyük değişikliğin bir parçası olarak yeni bir role geçtiğini de sözlerine ekledi. Firma, Baş Risk ve Uyum Sorumlusu Stephen Cheng’i geçici CEO olarak atadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x