Yükleniyor...

Xapo Bank, Lightspark ile Bitcoin’in Lightning Ağını Entegre Ediyor

Xapo Bank ve Lightspark, Bitcoin'in Lightning ağında entegre olmak için el sıkıştı.

Bolt 15 Milyon Dolarlik Wyre Anlasmasini Geri Cekti

Xapo Bank ve Lightspark, Bitcoin’in Lightning ağında entegre olmak için el sıkıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Xapo, gelişmekte olan piyasa ülkelerinde alternatif finansal hizmetler sağlamak amacıyla faiz getirisi sunan mevduat garantili USD banka hesapları oluşturdu.

Xapo Bank ve Lightspark İş Birliği Yapıyor

Xapo Bank, Bitcoin tabanlı Lightning Network‘ü entegre etti. Eski Facebook kripto lideri David Marcus’un yönettiği girişim olan Lightspark ile ortaklık kurdu.

Bir basın açıklamasına göre, Xapo Bank kullanıcıları artık Lightning ödemelerini kabul eden herhangi bir satıcıda yüksek işlem ücretleri ve uzun Blockchain onay bekleme süreleri olmadan anında 100 dolara kadar küçük satın alımlar için ödeme yapabilecekler.

bitcoin 7 şubat

Entegrasyon, Xapo’nun yapmayı amaçladığı geleneksel finans ve kripto arasındaki boşluğu kapatmaya yönelik. Xapo Bank platformu, 100.000 dolar depozito garantili hesaplarda dolar için yıllık yüzde 4,1 faiz oranı sunuyor ve yakında Bitcoin’de yüzde 1 getiriye kadar teklif vermesi bekleniliyor.

Kripto borsaları, getiri sağlayan ürünler ve sabit paralar üzerindeki mevcut düzenleyici baskı göz önüne alındığında bu iş birliğinin önemli olduğu düşünülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x