Yükleniyor...

XRP 0.20 Dolara Kadar Düşüş Yaşayabilir

Dün, kripto para yatırımcıları son birkaç gündeki tüm kazanımlarını silen yoğun bir düşüşe tanık oldu, özellikle XRP birkaç dakika içinde 0,31 dolardan 0,27 doların altına düştü.

ripple xrp düşüş yaşayabiir

Dün, kripto para yatırımcıları son birkaç gündeki tüm kazanımlarını silen yoğun bir düşüşe tanık oldu, özellikle XRP birkaç dakika içinde 0,31 dolardan 0,27 doların altına düştü. Şu anda, Ripple’ın XRP’si hafifçe 0.273 dolara ulaştı, ancak günlük grafikte hala yüzde 7.19 oranında düşüş görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Deneyimli kripto para analisti Peter Brandt, baş ve omuz modelinin tamamlanır tamamlanmaz yeni düşük seviyelerin ortaya çıkabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Geçen hafta 0.3462 dolarlık direnci aşamadıktan sonra XRP düşüş trendini sürdürdü. Varlık psikolojik olarak 0.30 dolar seviyesinin altına düştükten sonra düşüş hızlandı. Boğaların kontrolü geri alma girişimi, XRP’nin 30 sente yaklaşmaması nedeniyle başarısız oldu. Brandt geçtiğimiz günlerde bir tweet’te üçüncü büyük kripto varlığın baş-omuz (H&S) modelini tamamlama yolunda olduğunu söyledi. H&S, genellikle boğaların saltanatının sonunu işaretleyen çok güvenilir bir gösterge olarak görülen klasik bir trend tersine çevirme yapısıdır.

Brandt, bu H&S paterni doğrulanırsa XRP’nin yakın vadede 0.2071 dolara düşebileceğini söyledi. Bu, mevcut seviyeden yüzde 24’lük bir düşüşü temsil edecek. Ancak, XRP’nin gelecekteki fiyatını tahmin etmediğini, bunun yerine 0.2071 dolara düşmenin bir olasılık olduğunu öne sürdüğünü ifade etti.

XRP Yatırımcıları Dijital Varlığa İnançlarını Kaybetti

2017 yılında yatırımcılar daha büyük BTC pozisyonları elde etmek için spekülasyon amacıyla altcoin’leri kullanıyorlardı. Ancak şimdi, bazıları Bitcoin’den alternatif kripto para birimlerine geçmeyi riskli bir bahis olarak görüyor. Örneğin Ripple’ın XRP’si için en riskli yatırım ifadeleri sıklıkla kullanılıyor.

İki yıldır ayı piyasasında kalmasına rağmen, bazı yatırımcılar XRP’nin düşük performansla sahiplerine zarar vermeye devam edeceğinden korkuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x