Yükleniyor...

XRP 0.26 Dolara Yükselebilir Mi, Öngörülen Senaryolar Neler?

Üçüncü en büyük kripto para biriminin 12 Mart'taki Bitcoin fiyat çöküşünü takip eden  0.

xrp fiyatı 1280x721

Üçüncü en büyük kripto para biriminin 12 Mart’taki Bitcoin fiyat çöküşünü takip eden  0.13 dolar’a sert düşüşünün ardından, iyileşmesi bir aydan fazla zaman aldı. Bu haberin yazımı sırasında, üçüncü en büyük kripto para birimi 0.19392 dolardan işlem görmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Transparent-fx adlı trader, XRP’nin 0.18 dolar ila 0.21 dolar bölgeleri arasında bir aralıkta işlem göreceğini belirtti. Trader Youtube kanalında yaptığı XRP/dolar videosunda, Ripple’ın koini için iki senaryo öngördüğünü söyledi.

XRP 0.26 Dolara Doğru Gidiyor

İlk senaryo boğa piyasası olacağına dairdi ve varlığın fiyatının direnç seviyesi olan 0.20 doları kırmayı başarabileceğini öngörmekteydi. Kripto para trader’ı XRP’nin bundan sonra 0.23 dolar seviyesine doğru gidebileceğini, ardından 0.21 dolarlık alana geri çekilebileceğini ve bundan sonra daha yüksek bir artışla varlığın 0.26 dolarlık bölgeye geçebileceğini söyledi.

Ayı Piyasası Senaryosu

XRP’nin düşme olasılığı hakkında konuşan kripto para trader’ı, XRP’nin destek alanını da kırabileceğini ve 0.16 dolar ila 0.17 dolar arasında bir noktaya düşebileceğini belirtti. Trader bu seviyenin ardından, toparlanma eğiliminin bir düşüş eğilimi ile devam edebileceğini ve 0,13 dolar seviyesine gerilemenin görülebileceğini bildirdi.

Trader daha fazla yorum için daha net bir tablo görmeyi beklediğini söyledi.

0.234 Dolar Seviyesi Kritik Nokta

Başka bir kripto para trader’ı olan CryptHawk ise, 0.234 dolar seviyesinin kritik olduğunu ve bu seviyeyi kırdıktan sonra varlığın daha da ilerleyebileceğini savundu. Kripto para trader’ı attığı tweet’lerde şunları söyledi:

“XRP’yi 0.2140 – 0.2255 seviyelerine pump edin! 0.234 kritik seviye olacak ama şimdilik gerçekleşebileceğini ben bile düşünmüyorum!”