Yükleniyor...

XRP 0,5 Doları Geri Alabilecek Mi?

Kripto para piyasası 2023'ün gelişini oldukça iyimser karşılarken piyasada demirbaşlardan olarak gösterilen XRP'ye büyük miktarda para girişleri yaşandı.

Eski Ripple Direktoru XRPye Hukumet El Koyamaz

Kripto para piyasası 2023’ün gelişini oldukça iyimser karşılarken piyasada demirbaşlardan olarak gösterilen XRP’ye büyük miktarda para girişleri yaşandı.

Para girişine istinaden son 24 saat içerisinde XRP CoinGecko verilerine göre yüzde 3,9 yükseliş kaydetti.

XRP Yükselişini Sürdürebilecek Mi?

XRP’nin değeri , düzenleyici görünüm etrafındaki herhangi bir belirsizliği göz ardı ederken, devam eden kripto piyasası rallisinden kâr elde ederek yeni zirveleri hedefliyor. Özellikle indikatörler, sürekli satın alma baskısının ortasında yeni direnç seviyelerinin kırıldığını gözler önüne seriyor.

Yazı yazıldığı an itibariyle XRP, 24 saat içinde yaklaşık 1,04 milyar dolarlık bir girişi temsil eden 21,72 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. CoinMarketCap verilerine göre, 22 Ocak itibarıyla XRP 20,68 milyar dolarlık bir piyasa değerindeydi.

xrpp
XRP fiyat grafiği

XRP’deki artan satın alma baskısı, varlığın Ripple ve SEC davasının sonucuna ilişkin belirsizlikle karşı karşıya olduğu düşünüldüğünde, genel olarak daha geniş yükselişlere mahal verdi. Şu anda topluluk, tüm özetler dosyalandıktan sonra nihai kararı bekliyor.

Davadaki kazanımlar, CEO Brad Garlinghouse liderliğindeki birkaç Ripple yöneticisinin, 2023’ün ilk yarısında konuyla ilgili bir çözümün geleceğine dair iyimserliklerini ifade ettikleri ana denk geliyor. Ekip ayrıca konuyu kazanacağından da emin.

Bütün bu beklentiler ışığında uzmanlar XRP’de yükselişlerin devam edeceğini ön görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner