Yükleniyor...

XRP, 14 Dolara Çıkabilir: Uçuk Bir Tahmin mi Yoksa Gerçek mi?

XRP, güçlü bir ayı trendi nedeniyle geçen yılın en kötü performans gösteren altcoin’lerinden biriydi.

xrp 14 dolara çıkabilir

XRP, güçlü bir ayı trendi nedeniyle geçen yılın en kötü performans gösteren altcoin’lerinden biriydi. Ancak bu 680 günlük ayı trendi kırıldı. Kırılmanın etkileyici olduğunu söyleyen analistler, kötü günlerin geride kaldığı fikrinde buluşuyor.

Birkaç altcoin de en az XRP kadar kötü acı çekti. Tüm zamanların en yüksek fiyatlarından yüzde 90’ın üzerinde bir düşüşün ardından, kripto para birimi uzun ve zorlu bir düşüş trendinde çakılı kaldı. Umut ve iyileşme ışığında, altcoin fiyatı, ayı yatırımcıları ve Ripple yöneticilerinin yüklü miktarlarda token satmasından ötürü düşüşe devam etti.

XRP Ciddi Bir Düşüş Yaşadı

Kripto para birimi, 3.50 dolardan 0.17 dolara kadar ciddi bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, bu düşük seviyeden hareket eden XRP boğa yatırımcılarının da desteği ile toplamda yüzde 93 değer kazandı. Bu durumun devam edip etmeyeceği XRP topluluğu arasında merak uyandıran bir konu haline geldi.

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkabilir

Analistlere göre 680 günlük ayı trendinin kırılması, XRP fiyatlarının daha yükseğe çıkmasını sağlayabilir. Analist Josh Olszewicz’in Twitter’dan duyurduğuna göre XRP, boğa koşusuna işaret eden 200 günlük EMA’yı aşmak üzere. Piyasa değerine göre üçüncü sırada olan kripto para birimi, aynı zamanda bir varlığın sağlam temeller üzerinde durduğunu anlamak için tasarlanmış bir gösterge olan Ichimoku göstergesinde indikatörün “Kumo”nun üzerinde yer alıyor.

14 Dolara mı Yükselecek?

XRP’nin fiyat yükselişi konusunda yatırımcıların ciddi umutları var. Bununla birlikte, geçmiş veriler XRP’nin önümüzdeki aylarda yüzde 6 bine kadar yükselebileceğini ve benzer bir hamle gerçekleşirse 14 dolara kadar ulaşabileceğini gösteriyor.

XRP 3.5 doları gördüğü zamandan bu yana en kötü performansı gösteren kripto varlıklarından biriydi. Ancak bu sıkıntılar yakında tersine dönebilir ve Ripple, varlık geçmişte olduğu gibi davranırsa, kaybettiği değerin çoğunu çok az zamanda geri kazanabilir.

XRP’deki bir başka kırılma varlığın fiyatının fırlamasına neden olabilir. Bununla beraber bu noktada aşırı FOMO’nun da devreye girmesiyle XRP’nin fiyatları daha da ileriye taşınabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Kriptococuk
Kriptococuk
4 yıl önce

14ü bilemem fakat şöyle bir 3 dolar olsa

ck x banner
ck youtube banner