Yükleniyor...

XRP, 2020 Boğa Döngüsünde 28 Dolara Vuracak!

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP hala 0.

XRP 2

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP hala 0.21 dolardan işlem görürken, bir tüccar gelecek yıl için  28 dolar tahmininde bulundu. Üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, 2018’in başından bu yana, en yüksek değeri 3 dolardan aşağıya doğru indi. Ripple’ın aktif genişleme stratejisi, perakende yatırımcılarını, XRP fiyatının zaten uzun bir süredir düşük olması nedeniyle mutlu etmiyor.

Ancak, şimdi tüccarlar gelecek yıl yeni bir boğa koşusu olacağını söyleyen grafiklerde işaretler bulmuş gibi görünüyor.

XRP Boğa Koşusundan Sonra Ne Yaşayacak?

“D.Y.I. Investing” adlı tüccar, karşılaştığı XRP için döngüsel zaman dilimleri hakkında bazı bilgiler paylaştı. XRP’de gerçekleşen düşüş döngüleri, 1 yıllık bir yükseliş döngüsünün ardından iki yıl sürüyor. Bu tabloya göre, yaklaşan 2020 yılının kripto para birimi için yükseliş olacağı anlamına geliyor. “D.Y.I. Investing” kripto para biriminin değerinin 28 dolara kadar çıkmasını bekliyor.

Ancak, birkaç Twitter kullanıcısı yorum konusunda şüphelerini ifade etti. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan kripto para biriminin şu ana kadar ulaştığı fiyat gerçeği göz önüne alındığında, 28 dolar pek de makul düzeyde bir tahmin gibi görünmüyor. Kullanıcılardan birisi “Bir şeyin 2 kere olması, döngü anlamına gelmez” ifadelerini kullanırken bir diğeri ise, “Bu yorum sevimli ama korkunç derecede yanlış” dedi.

xrp yorumlar

Bu arada, tüm büyük XRP işlemlerini izleyen @XRPL_Monitor Twitter hesabı, bir cüzdandan diğerine olan 50 milyon XRP’lik bir işlemle ilgili verileri yayınladı. XRPscan’a göre, cüzdanın kayıtlı bir sahibi yok. Gönderenin bakiyesi işlemden sonra 100 milyon XRP tutarında kaldı. Alıcının cüzdanı ise bundan önce boştu ve şimdi cüzdanda toplam 50 milyon var. Kullanıcılar bunların işlem yapan kurumsal yatırımcılar olduğunu varsayıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x