Yükleniyor...

XRP, 2020’de Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterdi

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz'ın XRP hakkındaki yorumu üzerine açıklama yaptı.

brad garlinghouse xrp bitcoinden daha iyi performans gösterdi

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’ın XRP hakkındaki yorumu üzerine açıklama yaptı. Mike Novogratz, XRP’nin 2020 yılı boyunca kötü bir performans göstereceğini ifade etmişti. Garlinghouse, “XRP yılın başından bu yana Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterdi” açıklamasında bulundu. Önceki gün sıralamada üçüncü büyük kripto para birimi, yükselişe geçmişti. CoinMarketCap verilerine göre para birimi şu an 0.28 dolardan işlem görüyor.

XRP Kötü Performans Gösterecek

Novogratz, XRP’nin kötü bir performans gösterecek olmasının sebebi olarak ise Ripple’ın elinde bulundurduğu çok sayıda XRP’yi ve bunları düzenli olarak satışa sunmasını gösterdi.

Ripple CEO’su Garlinghouse Twitter üzerinden bu açıklamalara yanıt verdi. Garlinghouse, XRP’nin Bitcoin’den daha iyi performans sergilediğini dile getirdi. Bununla beraber CEO, Novogratz’ın Bitcoin 200 bin dolar olacak tahminin de hatırlatarak, onun sözlerine güvenilmemesi gerektiğini ima etti.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner