Yükleniyor...

XRP Balinaları Harekete Geçti!

2019'un başından bu yana yüzde 28,4 değer kaybeden ve 0,30 doların altına hapsolup kalan XRP için güzel bir gelişme söz konusu.

xrp

2019’un başından bu yana yüzde 28,4 değer kaybeden ve 0,30 doların altına hapsolup kalan XRP için güzel bir gelişme söz konusu. Dev kripto para borsası Coinbase’in verilerine göre büyük çaplı yatırımcılar XRP alımı yapmaya başladı.

Coinbase’de en çok XRP’ye sahip olan yüzde 10’luk kesim, son 24 saatte yüzde 75 alım, yüzde 25 satım hareketi gerçekleştirmiş durumda. Yüzde 75’lik alım oranı son derece dikkat çekici çünkü en büyük kripto para birimi Bitcoin’de bu oran yüzde 63.

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP, özellikle son bir ay içinde ciddi değer kaybetti. Bir ay önce 0,40 dolardan işlem gören kripto para birimi, yaklaşık yüzde 37 değer kaybı ile 0,26 dolardan işlem görüyor. Coinbase’in verileri XRP’deki düşüşlerin kısa vadede devam etmeyeceğinin bir göstergesi.

Bazı XRP yatırımcılarına göre kripto para biriminin değer kaybetmesinin nedeni Ripple’ın elindeki XRP’leri satması. Ripple’a göre ise XRP satışları kripto para biriminin yaygınlaşması için gerekli.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x