Yükleniyor...

XRP Balinasından 17 Milyon Dolarlık Transfer!

Kripto paraların fiyatlarındaki son artış beraberinde yükseliş trendini getirdi.

Ripple XRP Balinası

Kripto paraların fiyatlarındaki son artış beraberinde yükseliş trendini getirdi. Birçok insan güçlü bir boğa koşusunun başlamak üzere olduğunu düşünüyor ve bu duygu, Mayıs ayında gerçekleşecek Bitcoin yarılanmasının sebep olduğu yükseliş trendiyle destekleniyor. XRP’de ise durumlar oldukça farklı.

XRP, Ocak 2018’de başlayan düşüş trendinden bu yana verdiği kayıpları geri kazanmak için mücadele veriyor. 2018’deki kripto kışının Nisan 2019’da bitmesinden sonra biraz da olsa toparlayan XRP, 2020’yle beraber önemli ölçüde değer kazandı ve 0,18 dolar seviyelerinden 0,26 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında ise 0,25 dolardan alınıp satılıyor.

XRP’nin fiyatındaki dalgalanmalar balinaları harekete geçirmiş durumda. Yakın zaman önce bir balina, yaklaşık 17.1 milyon dolar değerindeki 68.5 milyon XRP’yi bilinmeyen bir cüzdandan yüksek işlem hacmine bulunmayan kripto para borsası Bybit’e transfer etti.

Transferin ortaya çıkmasının ardından XRP topluluğu büyük bir satışın yaşanacağını beklese de, en büyük 3. kripto para birimine olan yatırımcı bakışı son derece pozitif ve son balina hareketinin kripto para biriminin fiyatını etkileyip etkilemeyeceği tam bir muamma.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x