Yükleniyor...

XRP Bu Makro Düşüş Eğilimini Aşarsa Uçuşa Geçebilir

XRP, alıcıları bu önemli destek seviyesinin altına düşmesini engellemeye çalışırken şu anda kilit 0,30 dolar bölgesinde dolaşıyor.

Ripple XRP

XRP, alıcıları bu önemli destek seviyesinin altına düşmesini engellemeye çalışırken şu anda kilit 0,30 dolar bölgesinde dolaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu hafif düşüş, piyasanın makro gücünü geçersiz kılmak için yeterli olmamasına rağmen, artan satış baskısıyla karşı karşıya kalmaya başlıyor.

Analistler şimdi XRP’nin önümüzdeki haftalarda büyük kazançlar elde etmek için hala iyi konumlandırılabileceğini, zira yakın zamanda bir yıl boyunca azalan bir trend çizgisini geçeceğini belirtiyor.

Bir trader, bu seviyenin altındaki kırılmanın 0,475 dolara yükseliş için kapıları açtığına dikkat çekiyor. Bu seviye kırılırsa analist, 1 dolara doğru bir hareketi hedefleyebileceğine inanıyor.

Bitcoin 11.000 dolarlık bölgeye düşmeye başladığında kripto para biriminin daha fazla aşağı yönlü baskı görmeye devam etmesi güçlü bir olasılıktır.

XRP, sahip olduğu desteği 0,30 dolardan kaybederse, dikkate değer satın alma baskısı olan bir sonraki bölgesi 0,27 dolar civarında. Bu seviye aşağıya kırılırsa, 0,23 dolara ulaşana kadar serbest düşüş yaşayabilir.

Popüler bir trader, bir tweet’te XRP’lerin kısa vadede bazı hafif dezavantajlar göstereceğini açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x