Yükleniyor...

XRP’nin Değeri Yalnızca ABD Doları Karşısında Değil Bitcoin Karşısında da Eriyor!

Uzun zamandır verdiği mücadeleden ardından hem ABD doları hem de Bitcoin karşısında yükselişe geçen XRP, kazanımlarının çoğunu kaybetti ve kaybetmeye de devam ediyor.

Ripple XRP Bitcoin BTC

Uzun zamandır verdiği mücadeleden ardından hem ABD doları hem de Bitcoin karşısında yükselişe geçen XRP, kazanımlarının çoğunu kaybetti ve kaybetmeye de devam ediyor. Buna karşın son birkaç gündür düşüş trendinde olan XRP, ABD dolarına da karşı son 24 saatte yüzde 7’den fazla değer kaybetti ve 0,277 dolar seviyesine kadar geriledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin karşısında da büyük volatilite görülen XRP’de 11-14 Şubat tarihleri arasındaki kazanımlarına rağmen 14 Şubat 2020 sonrası düşüşe geçti ve XRP/BTC’de 0.00003350 BTC’den 0.00002887 BTC’ye gelindi. Yüzde 14 den fazla olan bu kayıp ile geçen hafta Bitcoin’e karşı kazanılan zafere gölge düştü. Bu düşüşün sürme ihtimali ise oldukça yüksek görünüyor.

XRP BTC
XRP/BTC

Uzun Vadede Artıda

Son zamanlardaki kayıplarına rağmen XRP, Bitcoin karşısında son bir ayda yüzde 4 ve son üç ayda yüzde 16’da fazla artış gösterdi. Bununla birlikte kısa vadede kripto para piyasasının toplam değerinden 20 milyar dolardan fazla silindi. XRP ve birçok altcoin bu duruma paralel olarak ABD dolarına ve bunun yanı sıra Bitcoin karşısında keskin bir düşüş yaşadılar ve düşüş trendi bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x