Yükleniyor...

XRP, Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Konuşuldu

Piyasa değerine göre ikinci en büyük altcoin olan XRP, JPM Coin ile birlikte Dünya Ekonomik Forumu (WEF) toolkit’te bahsedildi.

XRP Dünya Ekonomik Forumu’nda WEF Konuşuldu

Piyasa değerine göre ikinci en büyük altcoin olan XRP, JPM Coin ile birlikte Dünya Ekonomik Forumu (WEF) toolkit’te bahsedildi. Bu bölüm, ödeme hizmeti sağlayıcıları, perakende ödeme sistemleri ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere dijital ödeme ekosisteminin çok sayıda katılımcısına odaklanıyor.

XRP ve JPM Coin Karşılaştırması

XRP ve JPM Coin, bankalar arası ödemeler için kullanılan kripto para birimi örnekleri olarak adlandırıldı. İki para birimi WEF’te karşılaştırıldı. Bu iki kripto varlığın bir araya getirilmiş olması, JPMorgan’ın beklenmedik bir şekilde kripto haline gelmesiyle 2019’da başlayan acı rekabeti yeniden alevlendirmiş olabilir. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bankaların kripto için “ayar değiştiriyor” olduğuna dikkat çekti.

Kripto para birimleri Davos’ta henüz merkezde olmasa da, artık geçici bir heves olarak göz ardı edilmiyor. Toolkit; XRP dışında, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi küresel kripto para birimlerinden ve 2020 lansmanı nedeniyle çağrılan Tether’den (USDT) Facebook Libra’sına kadar istikrarlı bir paralar listesinden bahsetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x