Yükleniyor...

XRP Düşüşünü Sürdürüyor! Gerileme Devam Edecek mi?

XRP, sabahki SEC davası haberlerinden sonra başlattığı düşüşünü sürdürüyor.

xrp sec dusus

XRP, sabahki SEC davası haberlerinden sonra başlattığı düşüşünü sürdürüyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’ın yaptığı açıklamalar sonrasında XRP fiyatında ciddi bir çakılma yaşandı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0.48 dolardan işlem görüyordu.

Ripple’ın kripto para birimi XRP son 24 saatte %10 oranında gerileme yaşadı. Üçüncü sırada yer alan altcoin, SEC haberlerinden bu yana sürdürdüğü düşüşünü devam ettiriyor. Konuyla ilgili olarak “merkeziyetsizlik” tartışmaları ön plana çıkıyor. Twitter’da bir kullanıcı “SEC tarafından dava ediliyorsanız muhtemelen merkeziyetsiz değilsinizdir” açıklamasında bulundu. Bu nedenle XRP, kripto para topluluğundan beklediği desteği görebilmiş değil. Aksine sert bir satış bile yedi.

Konuyla alakalı bir açıklama yapan popüler analist Peter Brandt, zamanın her şeyi göstereceğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı: “TSLA mega ayıları yanıldı. Belki XRP mega ayıları da yanılıyordur. Zaman nihai hakemdir.”

“Bu İşte Birlikte Değiliz”

Kripto para topluluğunun popüler isimlerinden Tone Vays, CEO Brad Garlinghouse’ın sözleri üzerine Ripple’ı suçlayarak SEC’in kripto para topluluğuna atakta bulunmadığını dile getirdi. Vays, şunları söyledi:

“SEC bu sefer kripto paralara saldırmıyor ve biz birlikte değiliz Ripple Merkezi bir Güvenlik ALDATMACISI. SEC durumunu kanıtlayabiliyorsa, XRP TÜM Kripto Borsalarından çıkarılmalıdır.”

Kripto para topluluğunun büyük bir kesimi durumun ciddi olduğunu düşünüyor. XRP’nin bir “SCAM” proje olduğunu düşünenlerin sayısı ise azımsanmayacak kadar fazla. Bu da kripto para topluluğuna göre ileride Ripple’ı ve XRP’yi zor duruma sokabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x