Yükleniyor...

“XRP, Ethereum’dan Daha İyi Bir Teknolojiye Sahip”

Kripto para borsası CoinField'in CEO'su Bob Ras, yeni token'ize edilmiş ticaret platformu Sologenic'e ilişkin açıklamalarda bulundu.

22XRP Ethereumdan Daha İyi Bir Teknolojiye Sahip22

Kripto para borsası CoinField’in CEO’su Bob Ras, yeni token’ize edilmiş ticaret platformu Sologenic’e ilişkin açıklamalarda bulundu. Ras’ın XRP’nin Ethereum’dan daha iyi bir teknolojiye sahip olduğunu söylemesi dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bob Ras, verdiği bir röportajda XRP’ye karşı hisse senedi ve ETF’lerin token’ize edilmiş varyantlarını ve SOLO adlı yeni bir token’ın ticaretine izin vermek için tasarlanan platform olan Sologenic’le ilgili ayrıntıları paylaştı.

Ras, şirketin Ethereum ve Stellar da dahil olmak üzere birden fazla dağıtılmış defter platformunu değerlendirdiğini ve XRP’nin hız ve fayda konularında en iyi kombinasyonu sunmasından dolayı XRP’nin kullanılmasında karar kıldıklarını belirtti. CoinField ekibinin neden özellikle Ethereum’da akıllı sözleşme token’ları oluşturmadığı sorusuna Ras, XRP Ledger’in kullanıcılarına hızıyla birlikte token oluşturma izni verdiğini ve Sologenic’e üstünlük sağladığını ifade etti.

SOLO token’larının XRP ağında oluşturulduğunu belirten Ras, hisse senedi gibi token’ize edilmiş varlıkların merkeziyetsiz borsa olan Sologenic’te ancak XRP ve SOLO karşısında işlem göreceğini ve platformda başka hiçbir kripto para biriminin bulunmadığını söyledi. Bu durumu XRP’ye karşı 30 bin hisse senedinin listelenmesine benzeten Ras, bunun uzun vadede XRP’nin hacmini artıracağına inanıyor.

Aldıkları bu karardan bazı insanların hoşlanmayacağına dikkat çeken Ras, XRP’nin insanlara Ethereum’dan daha iyi ve daha güçlü bir teknoloji sunduğunun altını çizerek, “Bu benim Ethereum’a karşı olduğum anlamına gelmiyor. Ona karşı değilim. Ether’den hoşlanıyorum ve yatırımım var, bu harika bir teknoloji ve kripto para. Ancak XRP’nin daha iyi bir teknoloji sunduğunu düşünüyoruz ve bu yüzden XRP’yi seçtik. Çok benzer temel özelliklere sahipler.” değerlendirmesinde bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x