Yükleniyor...

XRP Fiyat Analizi: Airdrop’a Rağmen Zayıflık Gösteriyor

Cole Petersen’ın teknik analizine göre, XRP son birkaç gündür bazı zayıflık belirtileri gösteriyor

xrp fiyat analizi airdropa ragmen zayiflik gösteriyor

Cole Petersen’ın teknik analizine göre, XRP son birkaç gündür bazı zayıflık belirtileri gösteriyor. 0.60 dolar seviyesinin orta bölgesinde görülen satış baskısı, kripto paranın bu bölgeyi aşmasının çok önemli olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fiyatın orta vadede gideceği yön, büyük ölçüde bu seviyenin direnç olarak güçlü kalmaya devam edip etmemesine bağlı olacaktır. Bu seviyenin üzerinde kalabilirse, kripto para kısa sürede büyük bir ivme görebilir ve bu da başka bir yüksek seviye getirebilir.

XRP’nin fiyat hareketleri ve piyasa yapısı, bazı ciddi uyarı işaretleri barındırıyor ve halihazırda güç durumdaki kripto para için düşüşün yakın olabileceğini gösteriyor olabilir. Bu zayıflık, yaygın bir şekilde yükseliş katalizörü olarak görülen yaklaşan airdrop‘a rağmen gerçekleşiyor. Bu ise, son rallinin tamamen spekülatif faaliyete dayandığına işaret edebilecek türden bir eğilim.

Üstesinden gelinmesi halinde piyasa yapısını güçlendirebilecek ve önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha yüksek seviyelere çıkmasına yardımcı olabilecek birkaç teknik seviye var. Bu seviyeleri geri kazanmadaki bir başarısızlık ciddi düşüşler getirebilir.

XRP, Satış Baskısı Arttıkça 0.60 Üzerinde Tutunmaya Çalışıyor

XRP, yayın saati itibariyle 0.6120 dolardan işlem görüyor. Bu, son 24 saatin en düşük seviyesi olan 0.54 dolar seviyesinden ciddi bir toparlanmaya işaret etse de, kripto paranın hala 0.90 dolar seviyesi altında işlem gördüğünü belirtmek önemlidir.

0.60 dolar seviyesi, kripto para birimi için çok önemli görünüyor. Çünkü altındaki kırılmalar dengeyi ayıların lehine çeviriyor gibi görünürken, bunun üzerindeki faaliyetler ise büyük ölçüde boğaları işaret ediyor.

Haftalık kapanışa doğru bu seviyeye nasıl tepki vereceği, önümüzdeki haftalarda nereye yöneleceğine dair içgörü sağlayabilir.

İstikrarsızlık Gösteriyor

Bir trader, attığı bir tweette XRP’nin şu anda istikrarsız bir konumda olduğunu söyledi. 1 saatlik grafikte 200 günlük EMA’nın altındaki kırılmanın özellikle kötü göründüğünü söyleyen trader, bunun yükseliş piyasası yapısının bozulmak üzere olduğunu gösteriyor olabileceğini belirtti.

Önümüzdeki birkaç gün, son XRP rallisinin uzun vadeli önemine biraz ışık tutabilir. Çünkü buradaki herhangi bir düşüş trendi, son kazançlarının tamamen silinmesine yol açabilir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x