Yükleniyor...

XRP Fiyat Tahmini: 0.20 Dolar Aşılabilir mi?

İlk 10 kripto para biriminin çoğu hala yeşil bölgede olmasına rağmen, düşüş havası daha da güçleniyor.

xrp fiyat

İlk 10 kripto para biriminin çoğu hala yeşil bölgede olmasına rağmen, düşüş havası daha da güçleniyor. En büyük kazanç, oranı dünden beri yüzde 5’ten fazla yükselen Tezos’un (XTZ). Ancak, birkaç gün önce yaklaşan yarılanma nedeniyle Bitcoin Cash’in (BCH) fiyatı yükseldi, yarılanma sonrasında ise yüzde 3.39’luk düşüş yaşayarak kırmızı bölgeye yerleşti. Bitcoin (BTC) stabil haline devam ederken, altcoin oranları daha oynak. Bu da ana kripto pazar payını etkiledi. Bu nedenle Bitcoin hakimiyet oranı son zamanlarda hafifçe düştü ve şimdi yüzde 64,1 oranında.

XRP’de Durum Ne?

XRP işlem hacmi dün normal ortalama seviyesindeydi. Alıcılar üst trend çizgisinin direncinin üstesinden gelemedi ve fiyat tüm gün psikolojik olan 0.20 dolar seviyesinde dalgalandı.

XRP-USD

Bugün, fiyat düşüşü aşağıdan yukarıya doğru trend çizgisindeki destekle sınırlı olabilir. Satıcılar desteği 0.187 dolara itmeyi başarırsa, 0.213 dolarlık direncin yeniden test edilmesi şansı keskin bir şekilde azalacaktır.

XRP-USD

Günlük grafikte XRP, RSI göstergesinde düşüş eğilimi oluşturdu. Ayrıca, işlem hacmi düşmeye devam etti, yani zaten yerel bir zirveye ulaştı ve düzeltme yapıldı. Özetle, XRP’nin ulaşabileceği en yakın bölge 0.18 dolarlık destek denilebilir.

XRP yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0.1984 dolar seviyesinden işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x