Yükleniyor...
Sponsored

XRP Fiyat Tahmini: 0.20 Dolar Yolunda Engel mi Var

XRP, kısa vadeli yükseliş eğilimini sürdürmeye çalışıyor.

xrp fiyat beklentisi

XRP, kısa vadeli yükseliş eğilimini sürdürmeye çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ne boğa ne de ayılar kripto para piyasasında durumu tam olarak kontrol etmiyor. Şu anda durağan günler yaşanmaya devam ediyor. Bu arada, Bitcoin (BTC) hakimiyet oranı son 24 saat boyunca değişmedi ve şu anda yüzde 64 seviyesinde seyrediyor.

Dün XRP, iki saatlik EMA55 seviyesinin üzerinde fiyatla 0.180 dolar destek seviyesinden toparlanmaya devam edebildi. Gece saatlerinde azalan hacimlerde alıcılar büyümeye devam etmeye çalıştı, ancak maksimum 0.193 dolara ulaştıktan sonra parite 0.187 dolara geri döndü.

XRP fiyatı EMA55’in hareketli ortalaması üzerinde bir dayanak kazanabiliyorsa, konsolidasyondan sonra büyüme 0.20 dolara yükselmeyi sağlayacak psikolojik işarete devam edebilir. Bununla birlikte, parite ortalama fiyatlara yakın kalamazsa, haftalık minimum fiyat bölesine dönüş beklenmektedir.

xrp USD

Daha büyük zaman diliminde RSI göstergesinde düşüş eğilimi oluştu. XRP, yaklaşık bir ay önce oluşan 0.20 dolar seviyesindeki önemli direncin üzerine çıkamadı. Bu durumda, daha olası tahmin XRP’nin yakında 0.17 dolara düşecek olmasıdır.

Analist Crypto Chief, XRP’de keskin bir düşüş ya da konsolidasyon beklendiğini dile getirdi.

https://twitter.com/ElCryptoChief/status/1251097073325309952?s=20

XRP yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0.189 dolar seviyesinden işlem görüyordu.