Yükleniyor...

XRP Fiyatı Düşerken Ripple Balinalarından 150 Milyon XRP’lik İşlem

Her altcoin'in yaptığı gibi XRP'de Bitcoin'in fiyatındaki düşüşü takip ediyor.

Ripple Balinaları 150 Milyon XRP Taşırken XRP Fiyatı 015 Dolara Düştü

Her altcoin’in yaptığı gibi XRP’de Bitcoin’in fiyatındaki düşüşü takip ediyor. Bitcoin bir yıldırım gibi düşerken altcoin’lerin fiyatları da benzer şekilde hareket ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinMarketCap’in verilerine göre, üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, 0,15 dolar fiyat seviyesine gerileyerek dakikalar için yaklaşık yüzde 25 değer kaybetti. Tam da bu esnada XRP Blockchain’indeki büyük işlemleri takip eden Twitter’daki bot “XRPL Monitor”, 23.1 milyon dolar değerindeki 150 milyon XRP’nin şüpheli bir şekilde taşındığını bildirdi. Birkaç işlemde taşınan XRP’lerin çoğu Binance ve Bitfinex borsasına gönderildi.

VanEck’in dijital para şefi Gabor Gurbacs, kişisel Twitter hesabından ABD borsalarındaki çöküşle ​​ilgili son verileri paylaştı. Gurbacs, durumu geçmişe yolculuk olarak nitelendirirken, mevcut rakamlarla Mart 2018’e geri dönüldüğünü söyledi.

En büyük kripto para Bitcoin’in fiyatı şu anda güçlü bir düşüş trendinde ve yazım sırasında 6.000 dolar seviyesinin hemen üstünde işlem görüyor. Ancak, sadece birkaç saat önce Bitcoin, ABD Doları karşısında 7.000 dolar seviyelerindeydi. Bitcoin’in bu durumu XRP’de dahil olmak üzere tüm altcoin’lerin fiyatını olumsuz yönde etkiledi. Bitcoin eleştirmeni olarak bilinen Peter Schiff bu durumu fırsat bilerek, Bitcoin’i batan bir gemiye benzetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x