Yükleniyor...

XRP Fiyatına Bakmak Acı Verici!

Tüm kripto pazarında toparlanma yaşanırken, XRP bu durumu yakalayamıyor.

XRP Fiyatına Bakmak Acı Verici

Tüm kripto pazarında toparlanma yaşanırken, XRP bu durumu yakalayamıyor. Bu nedenle XRP’yi elinde tutanlar tarafından büyük bir satışın gerçekleşebileceği bekleniyor.

Trader Jacob Canfield, üçüncü büyük kripto para birimi olan XRP’nin yakında başka bir satışa şahit olabileceğini düşünüyor. Canfield son zamanlarda XRP’nin Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin gerisinde kaldığını fark etti ve bu da fiyat hareketine bakmanın acı verici olduğunu söyledi.

Demokles’in Kılıcı XRP Üzerinde Asılı

Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, kripto para birimi inişlerin yer aldığı bir üçgen içinde sıkışmıştır. Bu arada, üçgenin yatay çizgisi mevcut destek seviyesini temsil eder. Üçgenler hem düşüş hem de yükseliş yönünde çözülebilir. Bununla birlikte, bu noktada, XRP fiyatının daha düşük bir desteğin altına düşeceği görülüyor ve bu da kesinlikle başka bir fiyat çökmesine neden olacak.

https://twitter.com/JacobCanfield/status/1221916691539644422

Son 24 saat içinde üçüncü büyük kripto para birimi, BTC’ye karşı yüzde 2,53 düştü. CoinStats verilerine göre, kripto para birimi 0.232 doların üzerine  hareket edemiyor.

XRP 2020’de İyileşecek mi?

Ripple’ın XRP satışları, şirketin programlı satışları durdurma kararıyla ilişkilendirilen 2019’un dördüncü çeyreğinde yüzde 80’den fazla düştü. Ripple Labs tarafından XRP’nin agresif satışı, en güçlü ayı anlatılarından biri olduğu için, bu sonunda beklenen fiyat iyileşmesine yol açabilir.

Acımasız grafiğe rağmen, Amerikan ekonomisti Jeffrey Tucker, XRP’nin çok fazla ters potansiyele sahip önemli bir teknoloji olduğundan emin.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x