Yükleniyor...

XRP Fork’u Flare, Yükselişe Geçen Dogecoin’i (DOGE) Entegre Ediyor

Topluluk odaklı onayın ardından, Flare blockchain ekibi, XRP ve Litecoin (LTC) ile birlikte üçüncü kripto para birimi olarak sisteme Dogecoin'i (DOGE) entegre ediyor.

xrp forku flare dogecoini doge entegre ediyor

Topluluk odaklı onayın ardından, Flare blockchain ekibi, XRP ve Litecoin (LTC) ile birlikte üçüncü kripto para birimi olarak sisteme Dogecoin’i (DOGE) entegre ediyor.

Bugün XRP fork’u Flare, Litecoin’in en popüler fork’u Dogecoin’in (DOGE) ağ lansmanından önce Flare mekanizmalarına entegre edileceğini doğruladı. DOGE, yeni blok zincirinin ilk gününden itibaren Flare’de var olmaya başlayacak.

Ekibin son tweet’inde paylaşılan resmi bildirime göre, Flare blockchain, Dogecoin’i (DOGE) yerel olarak destekleyecek. Sonuç olarak DOGE, Flare tarafından sunulan çapraz zincir mekanizmalarının tüm araç setine entegre edilecek. Yani, DOGE, Ethereum Virtual Machine (EVM) tarafından yürütülen akıllı sözleşmelerle “güvenle kullanılacak”. Daha önce  ele alındığı gibi, dünyanın ilk programlı blok zinciri Ethereum ile kusursuz uyumluluk, Flare’nin en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Bir hafta önce topluluk hesabında bir anket başlatıldı. Flare Networks’ün yönetimi, topluluğun Flare’nın varlıklarına Dogecoin (DOGE) eklenmesini memnuniyetle karşılayıp karşılamadığını sordu. Son olarak, DOGE meraklılarının yüzde 53’ü bu güncellemeyi onayladı. Ankete 10.000’den fazla Flare destekçisi katıldı.

DOGE Yükselişte

Sabah saatlerinde de haberini verdiğimiz gibi DOGE güne müthiş bir yükselişle başladı. Yeni varlığın eklenmesinin ardındaki ana gerekçeler arasında büyük ve tutkulu bir topluluk, uzun bir tarih ve zengin madencilik deneyimi yer alıyor. Dogecoin (DOGE), “ana” para birimi Litecoin (LTC) ile aynı ekipman kullanılarak çıkarılabilir.

Bu haberin ardından Dogecoin (DOGE) kısa sürede neredeyse yüzde %164.85 arttı. Yazının yazıldığı sırada DOGE 0.02004 dolardan işlem görüyordu.

Flare Networks CEO’su Hugo Philion ile yakın zamanda yapılan bir röportaja göre, Flare blockchain bu Mayıs ayında ana ağda piyasaya sürülebilir. Böylece, Dogecoin (DOGE) ve Ethereum (ETH) blok zincirleri arasındaki yerel etkileşim önümüzdeki aylarda test edilebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x