Yükleniyor...

XRP’nin Günlük İşlem Hacmi Bitcoin ve Ethereum’u Geçti

İşlem hacmi, bir Blockchain ekosisteminin büyümesi ve popülaritesini belirlemek için dikkate alınan önemli bir metriktir.

XRPnin Günlük İşlem Hacmi Bitcoin ve Ethereumu Geçti

İşlem hacmi, bir Blockchain ekosisteminin büyümesi ve popülaritesini belirlemek için dikkate alınan önemli bir metriktir. Bu metrik genellikle belirli bir Blockchain’in kullanıcı etkinliğini ve ilgisini saptamak için kullanılır. Bu noktada, XRP’nin günlük işlem hacmi hem Bitcoin’i hem de Ethereum’u geçmiş durumda.

23 Kasım günü, XRP Ledger’inin günlük işlem hacmi 4 milyona ulaştı. Bu rakam, XRP için Ocak 2019’da kaydedilen ve bir önceki en yüksek seviye olan 1.7 milyonluk işlem hacminin çok üstünde olması bakımından önemli. Bu gelişme ile dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi diğer iki rakibi Bitcoin ve Ethereum’u geçerek dikkatleri üzerine çekmiş oldu. XRP’nin işlem hacminin 4 milyonu gördüğü gün Bitcoin ve Ethereum’un günlük işlem hacmi 1 milyonu bile geçemedi.

https://twitter.com/CryptoWelson/status/1198517270173011968

Bu yılki Swell etkinliğinde Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2019’un şu ana kadar şirket için en güçlü oldukları bir yıl olduğunu ifade etmişti.

Ripple’ın Blockchain ödeme sistemi RippleNet’in dünya genelinden 300’den fazla müşterisi bulunuyor. Bisto, MoneyGram ve diğerleri gibi büyük finansal ödeme şirketlerinden bazıları isteğe bağlı likidite ürünü olan On-Demand-Liquidity’ü (ODL) kullanıyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner