Yükleniyor...

XRP Günün En Çok Kazandıran Kripto Paralarından Biri Oldu

XRP, kısa vadede piyasadan daha iyi performans gösteriyor, ancak yılın başından bugüne bakıldığında diğer kripto para birimlerine karşı çok iyi bir performans gösteremedi.

XRP Fiyati Iyilesme Gostererek 6 Oraninda Artti

XRP, kısa vadede piyasadan daha iyi performans gösteriyor, ancak yılın başından bugüne bakıldığında diğer kripto para birimlerine karşı çok iyi bir performans gösteremedi.

XRP, son 24 saat içinde %6,2 kazanç elde ettikten sonra şu anda, gün içinde en iyi performans gösteren ilk 10 kripto para biriminden biri oldu. Kripto para biriminin uzun süredir gösterdiği performans dikkate alınırsa; para birimi için oldukça verimli bir gün yaşanıyor.

XRP’nin fiyatı dün 0.234 dolar iken bugün 0.248 dolardan işlem görüyor. Genel olarak, kripto para birimi kısa vadeli zaman dilimlerinde yükseldi.

XRP’den Uzun Zamandır İyi Bir Performans Bekleniyor

Daha da geriye doğru gidersek XRP, yılın başından bu yana %28,7 arttı, ancak bu kazanımlara rağmen hala bu yıl en kötü performans gösteren ilk 10 kripto para biriminden biri.

Bu fiyat hareketi, KuCoin borsasından çalınan 4,5 milyon dolar değerindeki XRP’nin hacker’lar tarafından taşınmasından sonra (KuCoin şimdi tespit edildiğini iddia ediyor) bir haftadan kısa bir süre sonra gerçekleşti.

XRP fiyatı yatırımcılarını deyim yerindeyse uzun bir süredir tatmin etmiyor, ancak kripto para biriminin arkasındaki Ripple şirketi başka MoneyGram olmak üzere; birçok ülkede birçok şirketle yaptığı anlaşmalarla yapılarını güçlendirmeye devam ediyor.

XRP bugün en iyi performans gösteren kripto para birimi olmasına rağmen, Binance Coin (BNB) bu hafta en iyi performans gösteren – son 7 günde% 9.5 artışla 28.67 $ ‘a ulaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner