Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri XRP Hakkında Asla Konuşmayacağım Diyen Ticaret Efsanesi Yeminini Bozdu!

XRP Hakkında Asla Konuşmayacağım Diyen Ticaret Efsanesi Yeminini Bozdu!

ABONE OL:google-news

Ticaret efsanesi Peter Brandt, asla yapmayacağına söz vermesine rağmen XRP fiyatı hakkında bir tweet attı ve yükseliş beklemediğini bildirdi.

Tutarlı öngörüleriyle kripto para topluluğunda dikkatle takip edilen efsanevi isim Peter Brandt, XRP ile ilgili olumsuz fiyat öngörülerine gelen tepkiler üzerine XRP hayranlarının kaba olduğunu ve bir daha asla XRP analizi paylaşmayacağını söylemişti. Ancak usta analist yeni bir XRP grafiği paylaşarak bu yeminini bozdu.

“XRP Boşlukları Dolduracak”

Kara Perşembe’den sonra Bitcoin fiyatındaki düşüş tüm altcoin’lerin çökmesine neden oldu ve XRP de önemli ölçüde eridi. En büyük üçüncü kripto para yazım sırasında 0,15 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Perşembe günü Peter Brandt, XRP’nin ilk önce 0,16 dolar seviyesine, sonra da daha aşağı seviyeye düşeceğini gösteren bir grafik paylaştı.

XRP fiyatı usta analistin işaret ettiği gibi hareket edecek olursa 0,00589 dolar seviyelerine kadar düşebilir. Analist bu öngörüsünü şu şekilde açıkladı:

Daha önce söz verdiğimi biliyorum ve asla XRP hakkında konuşmayacaktım. Ancak XRP tutmanın ne kadar kötü bir şey olduğunu görebiliyorum. XRP boşluğu doldurmak için aşağı yönde hareket edecek.

115.8 Milyon XRP En Büyük Borsalar Arasında Taşındı

XRPL Monitor, son birkaç saat içinde birbiri ardına gerçekleşen 17.9 milyon dolar değerinde 115,8 milyon XRP hareketini bildirdi. Bithumb, Kraken, Huobi ve Binance gibi büyük borsalara gerçekleştirilen transferlerde oldukça büyük meblağlar taşındı. Birçok kişi hareketliliğin XRP alımı için olduğunu düşünüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar