Yükleniyor...

XRP İçin Yükseliş Öngörüsü: 2 Dolar mı Olacak?

Popüler bir kripto para analisti, geçtiğimiz hafta yaşadığı büyük çıkıştan sonra XRP'nin bir sonraki hareketini yorumladı.

xrp icin yukselis ongorusu 2 dolar mi olacak

Popüler bir kripto para analisti, geçtiğimiz hafta yaşadığı büyük çıkıştan sonra XRP’nin bir sonraki hareketini yorumladı.

Michaël van de Poppe, yeni teknik analiz videosunu Twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı. Van de Poppe, bazı analistlerin bir sonraki boğa koşusunda gerçekleşebileceğini söylediği 2 dolar seviyesi için önünde uzun bir yol olduğunu söyledi.

Ona göre, yatırımcılar XRP’den bu kadar büyük hamleler beklemeden önce, kripto para ilk olarak 0.30 dolarlık direnci desteğe çevirebileceğini kanıtlamalı. Van de Poppe ayrıca XRP’nin yayın saati itibariyle 0.45 dolar civarındaki fiyatının varlığın 2018’in başlarında başlayan ayı piyasasından bu yana ilk en yüksek seviyesi olduğunu belirtti.

“XRP’de görmek istediğiniz ve sık sık gördüğünüz şey, sert bir hızlanma ve düzeltme, sert bir hızlanma ve düzeltme… Bu yüzden, XRP’nin hareketleri konusunda biraz temkinli davranıyorum. Genelde önceki desteği geri kazandığını görmek istersiniz…

Başladık ve şimdi bu destek direnç değişiminin 0.30 dolardan gerçekleştiğini görmek istiyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner