Yükleniyor...

XRP, Kritik Seviyeyi Aşmayı Başardı!

CoinMarketCap verilerine göre toplam piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, uzun süreli yaşadığı düşüş trendinden çıkmayı başardı.

xrp kritik direnç

CoinMarketCap verilerine göre toplam piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, uzun süreli yaşadığı düşüş trendinden çıkmayı başardı. Bilindiği üzere XRP 2019 yılında en kötü zamanlarını geçirmiş, 0.17 dolara kadar gerilemişti. Uzun zamandır beklenen yükselişi sonunda kazanan XRP, en kritik dirençlerinden birisini aşmayı başardı. Üçüncü büyük kripto para birimi 0.30 direncini de aşarak 0.32 dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

xrp kritik seviye

XRP İçin Bir Sonraki Hedef Ne?

Üçüncü büyük kripto para birimi, 2020 rekorunu kırarak son 24 saat içerisinde yüzde 13 artış yaşadı. XRP’de toplam piyasa değeri de 14 milyar doları aştı. Para biriminde son 24 saatlik işlem hacmi de 5 milyar doları geçti. Bu uzun bir süredir görülmeyen bir durum. Bununla beraber önümüzdeki günler için MACD indikatörü, yükselişe yönelik bir ivme yakalandığını gösteriyor.

Analistler şu an XRP’nin 0.35 dolar direncini kırmasıyla beraber boğa koşusuna başlayabileceğini dile getiriyor. Tam tersi düzeltme durumunda ise XRP’nin 0.31 dolar seviyesinde tutunması gerektiği ifade ediliyor.

XRP’de dirençlerin, 0.3400, 0.3500, 0.3600 dolar olması bekleniyor. Bununla beraber düzeltme halinde ise destek seviyeleri 0.3133, 0.2800 dolar olarak ifade ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x