Yükleniyor...

XRP Likidite Endeksi Rekor Yeniledi!

XRP'nin yerel para birimi Peso'ya karşı işlem gördüğü Meksika’nın en büyük kripto para borsası olan Bitso, Talep Üzerine Likidite (ODL) koridorunda Ripple ve MoneyGram ile birlikte çalışıyor.

XRP Likidite Endeksi Yeni Rekorunu Kırdı

XRP’nin yerel para birimi Peso’ya karşı işlem gördüğü Meksika’nın en büyük kripto para borsası olan Bitso, Talep Üzerine Likidite (ODL) koridorunda Ripple ve MoneyGram ile birlikte çalışıyor.

Ripple (XRP) Rekor Tazeledi

Üç hafta önce, bu platformdaki XRP’nin Likidite Endeksi, 6.792.777 dolar seviyesine ulaşarak rekor kırmıştı. Ancak bu rakam yeni bir rekor ile 11 Aralık’ta değişti.

Bitso’da tüm zamanların en yüksek seviyesini gören XRP’nin Likidite Endeksi, 20 Kasım’da 6.793.000 dolara ulaşmıştı. 11 Aralık’ta Liquidity Index Bot tarafından bildirildiği üzere, bu değer 7.095.831 dolara çıktı.

Bu bir kripto para birimi için iyi bir işaret olmasına rağmen XRP’nin fiyatı şaşırtıcı bir şekilde kırmızı kalmaya devam ediyor. Yine de CoinMarketCap’in verilerine göre XRP, en azından 0,22 dolardaki seviyesine tutunmayı başarmış durumda.

Bu arada, XRP ile çalışan bir başka ODL koridoru son zamanlarda yükselişe geçti. XRP, yerel kripto para borsası Coin.Ph yoluyla Filipinler’e fon sağlayan popüler yollardan biri haline geldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x