Yükleniyor...

XRP Likidite Endeksi Yeni ATH’ye Ulaşırken XRP Yükseliş İçin Hazırlanıyor

XRP yeşil bölgede 0,19 dolardan işlem görüyor ve kripto para trader’ları daha da yüksek seviyeleri bekliyor.

XRP Likidite Endeksi Yeni ATH’ye Ulaşırken XRP Yükseliş İçin Hazırlanıyor

XRP yeşil bölgede 0,19 dolardan işlem görüyor ve kripto para trader’ları daha da yüksek seviyeleri bekliyor. Ayrıca, MoneyGram’ın en büyük ODL koridorundaki XRP likiditesi yeni bir ATH’ye ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En popüler üçüncü kripto para birimi, yazım sırasında 0,199 dolardan işlem görüyor. Uzun vadede oluşan 0,20 dolarlık direncin geçilmesi durumunda bazı kripto para trader’ları daha yüksek seviyelerin yakında geleceğini savunuyor.

XRP Fiyatında 0,24 Dolar Seviyesi Bekleniyor

TradingView kripto para analistlerinden Protixder, XRP fiyatının uzun vadeli bir grafiğini paylaştı. Analistin paylaştığı grafiğe göre ilk hedef 0,24 dolar olarak gözüküyor.

XRP Yükselişe Geçebilir

Kripto para analisti Alex_Clay, XRP fiyatının şu an güçlü bir direnç haline gelen 0,20 dolar seviyesini test ettiğini düşünüyor. Analist, bu seviyeden bir kopuş olması halinde XRP’de long pozisyonunun alınabileceğini söyledi.

Yükselen Kama Düzeltmeye Neden Olabilir

Kripto para trader’ı David_Smith, XRP’nin genellikle düşüş işareti olan Yükselen Kama deseni oluşturduğunu söyledi. Analist yatay direnişin ret edilmesi sonucunda XRP’nin bir düzeltme yaşayabileceğini belirtti. Smith, Kama oluşumunun aşağı doğru kırılması durumunda ise düşüşün daha derin olacağına inanıyor.

XRP Likidite Endeksi Yeni ATH’yi Vurdu

Kısa bir süre önce, Meksika ODL koridorundaki (Ripple destekli Bitso borsası) XRP likidite endeksi, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23.846.931’e ulaştı ve yükseliş 23.565.530 olan ATH seviyesini geride bıraktı.

Bu durum XRP likiditesinin ve benimsenmesinin arttığını göstermektedir. Ayrıca diğer iki ODL koridorunda da(Avustralya ve Filipinler) XRP Likidite Endeksinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya çok yaklaştığı bildirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x