Yükleniyor...

XRP Likiditesi Meksika’nın En Büyük Kripto Para Borsasında Rekor Kırdı!

Meksika Pezosu (XRP/MXN) ile eşleştirilmiş XRP likidite endeksi, Meksika'nın en büyük kripto borsası Bitso'da yeni bir rekor kırdı.

Xrp Likiditesi Meksika’nın En Büyük Kripto Para Borsasında Rekor Kırdı

Meksika Pezosu (XRP/MXN) ile eşleştirilmiş XRP likidite endeksi, Meksika’nın en büyük kripto borsası Bitso’da yeni bir rekor kırdı.

XRP Likiditesi Sürekli Artıyor

Piyasadaki likidite, dijital bir varlığın fiyatının istikrarını etkilemeden nakit paraya nasıl dönüştürülebileceğini veya diğer kripto para birimleri için nasıl değiştirilebileceğini ifade eder. Yüksek likidite istikrarlı bir piyasayı göstermektedir.

Twitter’da Liquidity Index Bot’una göre, Bitso’daki XRP/MXN likidite endeksi son dört gündür istikrarlı bir şekilde artmaktadır. 27 Mayıs’ta 32.962.643 iken, 28 Mayıs’ta 35.168.346’ya, 29 Mayıs’ta 36.023.811’e ve 30 Mayıs’ta 36.795.339’a yükseldi.

Bitso, XRP dijital varlığını bankacılık ortaklarına aktardıktan sonra Meksika Peso’sunu ABD dolarına dönüştürmek için Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetini kullanıyor.

Kripto para borsası artık ABD’den Meksika’ya tüm havalelerin %2,5’ini işlemektedir. Firmanın finans başkanı Bárbara González Briseño’ya göre Bitso, daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için Ripple ile ortaklık kurmasından bu yana transfer hacimlerinde büyük bir artış gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner