Yükleniyor...

XRP Ordusu, Gary Gensler’ı Davadan Vazgeçmeye Çağırıyor

Crypto & Policy kurucusu Thomas Hodge, büyük olasılıkla ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun bir sonraki başkanı olarak onaylanacak olan Gary Gensler'i, Ripple'a karşı açılan davayı düşürmeye çağıran bir Change.

xrp 1

Crypto & Policy kurucusu Thomas Hodge, büyük olasılıkla ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun bir sonraki başkanı olarak onaylanacak olan Gary Gensler’i, Ripple’a karşı açılan davayı düşürmeye çağıran bir Change.org imza kampanyası oluşturdu.

Hodge’un oluşturduğu imza kampanyasında şu ifadeler yer aldı:

“Ripple davasını bitirin ve SEC’in bu kuralları düzgün bir şekilde yazmak yerine davalar yoluyla kripto para birimi kuralları oluşturmasını önleyin. ABD Kongresi ile kamu katkısı ve ortaklığı ile.”

“XRP Yatırımcılarının Hikayeleri Dinlenmeli”

Hodge ayrıca Gensler’ın tartışmalı token’ın sahipleriyle oturup “hikayelerini” dinlemesi gerektiğini belirtti:

“Gary Gensler, davalar yoluyla bu politika yapma pratiğine son vermeli, XRP sahipleriyle oturmalı ve onların hikayelerini dinlemelidir.”

İmza kampanyasının açıklama metninin devamında şu ifadeler kullanıldı: “Herkes için net kurallar istiyoruz, başka bir SEC başkanının düzenleyici bir boşlukta kazananları ve kaybedenleri seçmesini değil. Ve Aralık 2020’de Ripple davası açıldığında SEC’in perakende yatırımcılar yerine başkasının çıkarlarını koruyup korumadığını tamamen açıklığa kavuşturan bir soruşturma talep ediyoruz.”

Kampanya şimdiye kadar 1735 imza topladı.

Ekran Resmi 2021 04 08 12.53.01

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x