Yükleniyor...

XRP, Ralli Hızlanırken 35 Ay Sonraki En Yüksek Haftalık Kapanışını Kaydetti

XRP, hızlanan rallinin ortasında Mayıs 2018'den bu yana en yüksek haftalık kapanışını elde etti.

xrp boga

XRP, hızlanan rallinin ortasında Mayıs 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanışını elde etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler şirket Ripple’ın kripto para birimi XRP, 35 ay sonra en yüksek haftalık kapanışını sağlamayı başardı. XRPUSD paritesi, 4 Nisan’da, Bitstamp borsasında geçen haftayı 0,63 dolardan tamamladı ve Mayıs 2018’deki 0,69 dolarlık kapanışını geçemedi.

2986801205

Fakat XRP, haftalık yükseliş mumunu yazdırdıktan kısa bir süre sonra Bitstamp borsasında 0,70 dolara ulaştı. Kripto para birimi, fiyat hareketinin görünüşe göre kısa ömürlü bir pump ve dump tarafından manipüle edildiği 1 Şubat’tan bu yana en yüksek seviyesine dokundu.

XRP, Kasım ayında Flare Networks airdrop’undan hemen önce 0,79 dolara ulaşmıştı ancak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Aralık ayı sonlarında kayıtsız satışları nedeniyle Ripple’a dava açmasının ardından bir hafta içinde yaklaşık yüzde 70 düşmüştü.

XRP, bu hafta ise 35 ayın ardından en yüksek haftalık kapanışı elde etmiş oldu.XRP, yazının yazıldığı sırada 0.714 dolardan işlem görüyordu.

En Yüksek Seviyesinden Hala Çok Geride

Rallisine rağmen XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 80 oranıda geride. En iyi kripto para birimleri arasında, bu boğa piyasasında yüzde 84 düşen Bitcoin Cash (BCH) ‘den sonra en kötü performans gösteren ikinci kripto para.

XRP’nin 2,70 dolarlık en yüksek haftalık kapanışı aynı hafta kaydedildi ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolara ulaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x