Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) XRP Sahalara Geri Döndü, Yeniden İlk 3'te!

XRP Sahalara Geri Döndü, Yeniden İlk 3’te!

ABONE OL:google-news

Coinkolik’in daha önce bildirdiği üzere, XRP Tether’ın USDT’sine CoinMarketCap‘te yerini kaptırmış ve 3. sırada olan pozisyonundan gerilemişti. Dijital varlık, Cuma günü bu pozisyonunu tekrar kazanmayı başardı.

Yakın zamanda San-Francisco merkezli kripto para odaklı ödeme şirketi Ripple, büyük miktarda XRP taşıdı.

Taşınan 128 milyon XRP ve Ripple’ın Görünmez (!) Eli

Son 24 saat içinde kripto para borsaları ve diğer kripto para servisleri tarafından transfer edilen 128 milyon XRP tespit edildi. Bu miktar 25.639.808 dolar değerindedir.

Bu miktarın içinde Ripple’ın payı ise 30 milyon XRP civarındadır.

Görsel Kaynağı: @XRPL_Monitor, Twitter

Bu miktarların taşınmasında yer alan diğer şirketler; Güney Kore Bithumb borsası (14 milyon XRP), saklama hizmeti BitGo (48 milyon XRP), Nexo (16 milyon XRP), Liquid (45 milyon XRP)ve Bittrex’tir (20 milyon) XRP).

Görsel Kaynağı: @XRPL_Monitor, Twitter

Ripple üst üste iki gün (Cuma ve Cumartesi) önemli miktarda XRP transfer etti.

Ripple ve Bitso 107.3 milyon XRP Taşıyor

Cuma günü, blockchain platformunun ağır sikleti olarak görülen ve en büyük ODL platformu olan Meksika merkezli Bitso şirketi de, 107.3 milyon XRP aktardı.

Ripple’s Funding Wallet tarafından, kayıtlı olmayan bir adrese 50 milyon XRP gönderildi.

Ripple ortaklarına havale göndermek ve diğer şirketlere yatırım veya yardım amacıyla kripto vermek için cömertçe XRP aktarması stratejisiyle bilinir.

XRP Fiyatı 2018 ATH’sinin Yakınından Bile Geçmiyor

Kripto topluluğundaki bazı kişiler, XRP’nin bu şekilde kullanılması ve sürekli yeni paraların piyasaya enjekte edilmesinden memnun değiller. Bu kişiler bu durumun, XRP fiyatının fırlamasını önlediğine inanıyorlar.

4 Ocak 2018’de XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.80 dolara ulaştı ve o yılın Şubat ayından bu yana, kripto kışı 2019’un başlarında başlayıp bittikten sonra 1 dolar fiyat seviyesini bile tekrardan göremedi.

Bu haberin yazımı sırasında XRP, CoinMarketCap’te 0,198 dolardan işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Kaynaku.today
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

Öne Çıkan Başlıklar