Yükleniyor...

XRP Sahipleri, Ripple ve SEC Davasına Müdahil Olmak İstiyor

Deaton Hukuk Bürosu’ndan John E

ripple sec xrp

Deaton Hukuk Bürosu’ndan John E. Deaton, SEC ile Ripple arasındaki yasal mücadeleye müdahale etmek için bir talepte bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP sahibi ve Deaton Hukuk Bürosu yönetici ortağı John E. Deaton, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal savaşına müdahale etmek için bir talepte bulundu.

Yargıç Analisa Torres’e yazdığı bir mektupta Deaton, 6000’den fazla topluluk üyesinin kendisiyle temasa geçtiğini söylüyor:

“Ripple’ın cevabında bahsi geçen milyonlarca XRP sahibi benimle iletişime geçmemiş olsa da, XRP sahiplerinin altı binden fazlası bireysel ve toplu olarak seslerinin duyulmasını talep ederek benimle iletişime geçti.”

Dava hakim tarafından onaylanırsa, Ripple Labs ile bağlantılı kripto para biriminin sahipleri, çıkarlarını korumak için davada üçüncü taraf bir davalı olarak hareket edecekler. XRP, davanın 22 Aralık’ta kamuoyuna açıklanmasından sonraki günlerde yüzde 67 yükselmişti. Daha sonra ise birden fazla borsa, alım satımın askıya alınması veya listeden çıkarılma duyuruları yaptı.

Ocak ayında, XRP sahipleri ayrıca SEC’i dilekçe sunarak şikayetini değiştirmeye zorladı, ancak düzenleyici bunu reddetmek için bir önergeyle yanıt verdi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x