Yükleniyor...

XRP Sahipleri Spark Token’larını Ne Zaman Alacak?

Flare Networks, bugün saat 03:00’te XRP ağının anlık görüntüsünü kaydetti

xrp sahipleri spark tokenlarini ne zaman alacak

Flare Networks, bugün saat 03:00’te XRP ağının anlık görüntüsünü kaydetti. Süreç, katılan kripto para borsalarına ve özel cüzdanlara kayıtlı tüm XRP’lerin ücretsiz Spark tokenlarından pay almasını sağlamayı amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple’in fon toplama ve geliştirme ekibi, Flare’nin akıllı sözleşme ekosisteminin XRP ağına getireceği projeleri dört gözle beklediğini söylüyor.

“Tebrikler Flare Networks! “DeFi yılının” kapanışını XRP topluluğuna özel bazı benzersiz avantajlarla görmek heyecan verici. 2021, daha fazla deneme, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve kullanım alanı getirsin!”

Kripto analiz firması Santiment’in verilerine göre, 10 milyon veya daha fazla token içeren balina XRP cüzdanlarının sayısı airdrop nedeniyle oldukça arttı. Spark airdrop’una öncülük eden XRP adresleri hızla büyüdü.

“Özellikle, 10 milyon veya daha fazla bakiyeye sahip adresler (şu anda 5.67 milyon ABD doları veya daha fazla) tüm zamanların en yüksek rakamı olan 339’a yükseldi. Bu, en fazla XRP’ye sahip olan kitle için umut verici görünüyor.”

xrp sahipleri spark tokenlarini ne zaman alacak

CoinMarketCap‘e göre XRP’nin fiyatı, Flare’nin anlık görüntü gününe kadar geçen zamanda yükseldi ve 31 Temmuz’daki 0.25 dolarken 23 Kasım’da 0.73 dolara çıktı. 

Üçüncü en büyük kripto para olan XRP, şu anda son 24 saatte yaşadığı %2.99 düşüş ile 0.52 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Ne Zaman Dağıtılacak?

Şimdi, airdrop’un birinci adımı tamamlandı. Flare, Spark yönetişim token’larını önümüzdeki yılın ilk yarısında (Mart – Mayıs 2021) XRP sahiplerine 1:1 oranında dağıtmayı planlıyor. Dağıtım zamanı detaylarına XRP’lerinizi tuttuğunuz platformun duyurularını kontrol ederek ulaşabilirsiniz. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x